Posunutý obraz monitoru

Od: Datum: 02.01.16 10:38 odpovědí: 1 změna: 02.01.16 12:10

Já jsem si koupil Monitor BenQ GL2450E 24"-1920X1080 a měl jsem obraz posunutý k jedné straně a tlačitky na monitoru to nešlo srovnat:posunout vycentrovat.(Tlačítky auto i ručně).Pomohlo,že jsem vyndal Grafi-Kartu a zapojil monitor přímo do desky tam na konektor pro připojení Monitoru.Takto bez Grafi.karty jsem vycentrval obraz tlačítky na Monitoru (Pak stačilo tlačitko AUTO na monitoru a obraz byl ve středu super)Pak vypnul počitač a dal Grafi.kartu a vše pak najelo a obraz byl vycentrovaný a měnil pak rozlišení a všechna šla a obraz v pohodě.Nedávno jsem však chtěl monitor posunout na stole a omylem jsem zmačkl tlačítko na monitoru(AUTO)a obraz zase posunutý k pravé straně a zas to nešlo srovnat.Tak znova vše dokola jak jsem popisoval dříve apak zas obraz vycentrovaný.Otázka proč to dělá?Je vadný monitor nebo Grafi karta?Děkují za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.16 12:10

Podívat se, jestli není špatně vycentrovaný obraz i v ovládacím panelu grafické karty.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.