Heslo admina, nová instalace Windows

Od: Datum: 01.01.16 20:18 odpovědí: 6 změna: 03.01.16 10:33

Zdravím. Koupil jsem si novou herní sestavu LYNX a po zapnutí pc je tam přihlášený nějaký uživatel kterého vubec neznam. V prodejne mi rekli že je to nějake demo a když vložim DVD s WINDOWS 10 a chci nainstalovat tak to po mě chce nějaké heslo admina a to já nevím. Mohu poprosit o jakoukoliv pooc?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.16 21:00
Windows 10 neznám, ale snad to je jak u jiných. Tj vložit DVD do pc, restartovat a nabotovat z toho DVD, ne z disku! Pak zřejmě najde původní instalaci a zeptá se zdá ji chcete opravit nebo vytvořit novou. Chcete samozřejmě novou.
Osobně bych raději to původní celé nejprve smazal, ale nekomplikujte si to
doplněno 01.01.16 21:01: Pokud nebootuje z DVD ale z disku, je potřeba to změnit v BIOS.
Ohodnoceno: 1x

Od: radeksvejda
Datum: 01.01.16 21:51

Mohu se zeptat co znamená tzv. nabotovat?

Datum: 01.01.16 22:10
To je vlastně start systému. Je potřeba aby start provedl z toho DVD.
Ohodnoceno: 0x

Od: radeksvejda
Datum: 01.01.16 22:17

Když vložím DVD tak to chce heslo RetailAdmina :( a to já nevím

Datum: 01.01.16 23:28

http://www.servispckupka.cz/j…k_reinstalovat_windows_10.php

číst číst,a ještě číst.

doplněno 01.01.16 23:30:

lepší řešení - dobrý kámoš který tomu rozumí

Od: majcoo
Datum: 03.01.16 10:33
Pokial ti mozem poradit skus si pozhanat na tvoj pc ovladace na windows 7 pokial teda existuju a daj si tam radsej win7. X ludi tu vypisuje ako maju instalovat win 10 a na druhy den uz chcu prehadzovat win10 na win7. Osobje ja win8-win10 nemozem ani vidiet. S pc a notebookmi robim roky co sa tyka oprav ale viac sku..ene systemy som este nevidel. Neustale aktualizacie plno nepotrebnych programov a ovladacov k pc ktore zbytocne pc spomaluju.. Niekto si kupi namakany pc za 1300€ a stazuje sa ze mu seka obcas pri hrani hier. Je to preto ze na tychto systemoch prebieha neustale neejaka aktualizacia. Riesil som to vzdy uplnym odstranenim tychto programov a celkovym nastavenim pre zmenu prostredia k win7. Sami zakaznici s win8-10 boli nespokojny. Ako je mozne ze ti tam windows nenaistalovali? Mas to original s obchodu? Ked si kupis pc a platis si aj za pridelenie za windows tak ho tam aj musis mat a ziadne demo!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.