Ip adresa

Od: Datum: 30.12.15 15:57 odpovědí: 4 změna: 31.12.15 02:34

Dobrý den,někdo se přihlásil k mému účtu na facebooku a vkládal za mě přispěvky,mám jeho ip adresu,přišla mi z oznámení,je možné zjistit podle ip adresy komu patří?V oznámrní bylo místo Turecko děkuji jana

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.15 16:03

Když se někdo nabourá do tvého mejlu, fb, nebo čehokoli takového, tak se jedná o trestný čin. Ty to nezjistíš, ale policie by přes europol mohla.

Ohodnoceno: 0x

Od: hm®
Datum: 30.12.15 16:57

Pokud se dotyčný snažil, tak se jeho totožnost nezjistí. Okamžitě si změň heslo a nežádoucí příspěvky smaž.

Bylo by dobré zjistit, jestli s tvým PC "nepracuje" i někdo jiný, třeba zrovna ten Turek. Taky bych si změnil hesla k mailům a podíval se, jestli nemají nastavené nějaké přeposílání jinam apod. Ten FB bych změnil až po výměně hesel k mailům a i ve FB bych zkontroloval nastavení.

Ohodnoceno: 2x

Od: jana0101
Datum: 30.12.15 18:12

díky za rady,,,

Datum: 31.12.15 02:34

Rovnou přeinstal notebook/počítač, Turek ho může mít hacknutý.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.