Česká klávesnice a Správce ve W10

Od: Datum: 30.12.15 06:46 odpovědí: 1 změna: 31.12.15 10:30

Zdravím, mám dva problémy ohledně nového W10, takže to dávám rovnou do jednoho příspěvku.

1.) Překopíroval jsem nastavení jazyka do všech částí systému přes ovládací panely/jazyky. Jenže klávesnice mi na administrátorských účtech stále nastavuje anglickou klávesnici jako výchozí. Když si přes nastavení, jazyky smažu a přejdu do jiné části systému, tak pokud do toho nastavení vlezu znova, tak opět je tam anglická klávesnice a česká je až na druhém místě. Přitom anglická není nastavení jako výchozí. Můžete mi prosím někdo poradit co s tím?

2.) Potřebuji na administrátorském účtě povolil spouštění u jedné hry jako správce. Už jsem vyzkoušel snad všechny varianta a stále to po mě chce heslo správce z důvodu možných provádění změn. Ve vlastnostech jsem zkusil zaškrtnout spouštění jako správce (nefunguje), ve vlastnostech/zabezpečení jsem nastavil všechna povolení pro změny (nefunguje), přes příkazový řádek jsem zkoušel funkci runas (po vložení celého příkazu řádku nemám možnost vložit heslo, přestože ho po mě chtějí [jako by se vypla klávesnice]). Nevíte, kde se dá ještě něco nastavit?

Moc děkuji za pomoc!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.12.15 10:29

První problém vyřešen, ale u druhého stále vyskakuje hláška o zadání hesla správce. Viz obrázek. Takže existuje ještě nějaký způsob, jak vypnout to heslo u této konkrétní hry? Nebo ještě jinak. Existuje ještě nějaký způsob, jak nastavit dětem nastavit účet, aby nemohli instalovat hry? Díky za pomoc!
http://postimg.org/image/t5wztpso9

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.