Instalace Windows, divné rozlišení?

Od: Datum: 28.12.15 22:26 odpovědí: 10 změna: 29.12.15 10:17

Dobrý den, snažím se nainstalovat Windows, ale když se zapne instalace vypadá to nějak takhle (viz. foto), ocením každou pomoc děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.15 23:01
Ahoj,
na jaké grafické kartě (případně jakém NB) probíhá instalace?
Tohle značí v nejlepším případě špatný ovladač grafiky (i když je divné že by standartní ovladač byl nekompatabilní)
V horším případě poruchu grafické karty/ obrazovky.
doplněno 28.12.15 23:25: To bohužel nepůjde, drivery se v tuhle chvíli načítat nedají.
Ale možná by se dalo proklikat a instalaci provést i když to vypadá takhle, ten obraz je ještě v použitelném stavu.. ale je otázkou jestli na to půjde klikat.. a jestli ano, nejsem si jistá, jestli bude třeba klikat tam kde to je na obrazovce zobrazeno nebo tam kde by to mělo být normálně, jako by to nebylo zdeformované.
doplněno 29.12.15 00:37: To vypadá že si nějak moc Windows nerozumí s hardware a nemůže si pro to najít správné ovladače.
A nebo je poškozené DVD.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.12.15 23:15

Čau, promiň ale td to hned neřeknu, je to myslím NVIDIA, já se teď doopravdy nemlžu kouknout, myslíš, že až to zjistím, tan stáhnout na flashku ovladače a dát při instalaci do pc?

Datum: 29.12.15 00:20

no proklikat se jde, ale pak je další problém, harddisk se mi neukazuje v místech kam mužu system nainstalvoat

Datum: 29.12.15 00:25
Jedná se o NTB nebo stolní PC?
Předpokládám, že tam windows předtím nebyl, dělá to takhle rozhozený obraz i před instalací? Tzn. BIOS apod.?

Datum: 29.12.15 00:27

Je to stolní, no Windows byl na jinem HDD ktery se rozbil, koupil jsem novy a instaluji to tam. Před instalací právě ne, BIOS je v pohodě

Datum: 29.12.15 00:35
Napadá me jeste zkusit prepojit na integrovanou graf. kartu pokud jsi to nezkoušel.

Datum: 29.12.15 00:37

nezkoušel a kdyby byla poškzená, fungoval by BIOS normálně?

Datum: 29.12.15 00:40

Je to čerstvě vypálené z jednoho noteboku (Toshiba Satellite), takže nevím jak moc kvalitně je to vypaléné, nejhorší je, že když se proklikám, tak to zaas neukáže k dispozici HDD, přitom je určitě dobře zapojen.

Jinak je to vypalené pomocí Windows 8, žadný program nebyl použit.

Datum: 29.12.15 00:44
Taky mám u babi Toshibu Sattelitte a je to děs :D co to nevypalovat, ale udělat si boot flash a zkusit to z ní?
http://www.servispckupka.cz/j…vaci_flash_disk_s_windows.php
Návod na vytvoreni boot flash.

Datum: 29.12.15 00:49

tak díky půjdu spát, zejtra tu otázku doplním jak to dopadlo :) zatím

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.