Zálohování Windows 7

Od: Datum: 27.12.15 13:25 odpovědí: 2 změna: 27.12.15 15:12

Dobrý den. Po prostudování postupu "jak zálohovat Windows 7", jsem se dal do práce. Využil jsem programu, který tento systém obsahuje a zálohu jsem provedl na externí disk. Všechno šlo snadno a tak asi po 4 hodinách program oznámil, že vše je skončeno. Chtěl jsem se mrknout, co vše mám zálohováno, ale zjistil jsem, že na ext.disku jsou sice nahrané 3 složky, údajně z obsahem 131 Gb., ale víc jsme se nedozvěděl. Po složitém otevření složek - pouze desítky čísel. Jak prosím zjistím skutečný obsah? Nebo se něco nepovedlo? Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hzi
Datum: 27.12.15 14:38

K zálohování se používají dva programy. A to Acronis True Image 2016 nebo Paragon Backup & Recovery 15 Home. Oba odvedou podobnou práci. Acronis je na obsluhu jednodušší a ho možné zakoupit i v češtině. Navíc je možné zalohovat celý systém i bez instalace a to spuštění počítače při načtení tzv. Záchranného spouštěcího media z DVD. Při této akci není třeba zakoupení programu. Jelikož nejstě zkušený uživatel Win, takové věci svěřte zkušenějším a snažte se je okoukat.

Vámi provená záloha zřejmě existuje, je zálohován nejspíše celý HDD.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.