Jak na Bluetooth připojení?

Od: Datum: 26.12.15 16:19 odpovědí: 3 změna: 26.12.15 18:49

Mám OS WIN7. Dostal jsem k Ježíšku reproduktor s bezdrátovým připojením pomocí Bluetooth. V notebooku jsem Bluetooth zapnul, ale nedaří se mi to spárování - nemohu najít na to program. Musí být při tom poslechu přes ten přenosný repro zakázána ostatní zařízení pro přehrávání? Poradí někdo, jak to rozchodit?

doplněno 26.12.15 17:15:

Tak už jsem dostal do PC ten reproduktor a ukazuje se mi, že je připojený jako hands free souprava. Ještě jsem zaškrtl, že nemá displej. U ikony PC je na kartě "Zařízení a tiskárny" stále žlutý trojůhelník s vykřičníkem. Když jsem se snažil potíž odstranit, tak jsem se dostal k následujícímu obrázku :

Kde ten ovladač stáhnout?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.12.15 18:05

CD k tomu nebylo?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.12.15 18:05
A není to tak náhodou repro pro telefony/tablety s androidem?
Návod se zásadně nečte - ten je pro Lamy.
Co potom!
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.12.15 18:49

CD k tomu není. V návodě není o operačním systému ani slovo. Když se ale ten reprák zobrazí jako připojený v panelu "Zařízení a tiskárny", tak to asi kompatibilní bude. Jen tam chybí ten ovladač na PCI sběrnici.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.