Uříznutej obraz na všech stranách monitoru

Od: Datum: 24.12.15 23:00 odpovědí: 1 změna: 26.12.15 10:26

Dostal sem pod stromeček grafickou kartu : ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-2GD5

Typ připojení monitoru (TV) : HDMI

po nainstalování ovladačů, sem dal rozlišeni na 1920p x1080 ale obraz je uřízlej ( na ikonu můžu klikat ikdyž nejsou vydět jakoby byli za plastem na okrajích

skoušel sem i jiný rozlišení

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: planetka*
Datum: 26.12.15 10:26

Já jsem si zas koupil Monitor 24"-1920X1080 a měl jsem obraz posunutý k jedné straně a tlačitky na monitoru to nešlo srovnat:posunout vycentrovat.Pomohlo,že jsem vyndal Grafi-Kartu a zapojil monitor přímo do desky tam na konektor pro připojení Monitoru.Takto bez Grafi.karty jsem vycentrval obraz tlačítky na Monitoru (Mě stačilo tlačitko AUTO na monitoru a obraz byl ve středu super)Pak vypnul počitač a dal Grafi.kartu a vše pak najelo a obraz byl vycentrovaný a měnil pak rozlišení a všechna šla a obraz v pohodě.Mě toto pomohlo z obrazem nevím jak tobě třeba něco jiného třeba?!Na to však nejsem takový expert(Snad napíše o tom jiný expert)ale každá radá dobrá-Ahoj

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.