Jak změnit lokaci na Facebooku?

Od: Datum: 13.12.15 22:05 odpovědí: 3 změna: 14.12.15 19:07

Hezký večer, měl bych dotaz: můžu nějak změnit svou polohu, odkud zadávám posty na Facebook? Jde mi o to, že jsem měl být někde jinde, než jsem a moc nepotřebuji, aby okolí přesně vědělo, kde se nacházím, protože jsem se vyhnul jisté společenské události, kam se mi nechtělo... Díky moc. Jinak status budu zadávat přes notebook, ne přes mobil.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.15 22:42

Pokud vím, jakože pár statusů jsem na facebook už dal, tak lokaci si tam můžu vyplnit ručně, sama se tam ani nijak nedá.

Napíšu status, kliknu pod tím na přidat místo a tam dám co chci. Tím mám status i s označením místa, kde se (údajně) nacházím.

Ohodnoceno: 2x

Od: tomnosac
Datum: 13.12.15 22:51

No já mám odjakživa nastavenou přímo Prahu a nikdy jsem to nijak neřešil, takže každý status má teď lokaci Praha. Měl jsem za to, že se to snad určuje podle IP nebo tak a někdy dokonce i mylně, protože když jsem se stěhoval z jedné čtvrti do druhé ( stále přímo v Praze ), objevovalo se mi tam v dřívějším bydlišti "nearPrague" ( přestože jsem byl na Praze 4 ) - "Praha" až po přesunu do jiné městské části a to první jsem si rozhodně ručně nezadal...

Datum: 14.12.15 19:07

no mně se normálně určitě žádná lokace neukazuje, za prvé nemám povoleno prohlížeči určovat moji polohu, a za druhé u statusů prostě není, pokud si ji tam nedám sám.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.