Koupě notebooku

Od: Datum: 13.12.15 19:46 odpovědí: 7 změna: 14.12.15 11:31

Prosím poradte jaky notebook pro 9 letou vnučku,je to její jediné přání od Ježíška a já se v tom vůbec nevyznám,předpokládám,že jsou i nějaké levnější než za 10 tisíc,děkuji za info

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.15 20:29
Kupte jí tablet. Cena kolem dvou tisíc a užije si víc než s nějakým notebookem.
Ohodnoceno: 0x

Od: tajne
Datum: 13.12.15 20:44

Dovolím si nesouhlasit, notebook se dá použít mnohem lépe, já tablet nemám a určitě ho nechci, je nepraktický, špatně se na něm píše, má jen jedno USB, což je dnes, když se přes USB přopojuje všechno sakra málo.

Omlouvám se za offtopic.

Datum: 14.12.15 07:31

Přečtěte si znovu dotaz. Jde o devítiletou vnučku - určitě na něm nebude něco psát nebo pracovat. Bude hrát hry, brouzdat na netu a koukat na filmy. Notebook je pro ni zbytečně velký, zbytečně těžký, zbytečně drahý, zbytečně zbytečný.

Datum: 13.12.15 20:59

Záleží na tom, k čemu ho chce. Pokud nemá doma PC, tak vyhoví v podstatě každý s displejem 15". Menší bych nebral. Pokud PC má, tak lze zvolit i menší. Náročné hry na něm asi hrát nebude, to by pak byla cena někde úplně jinde.

Datum: 13.12.15 21:00

Tablet notebook nenahradí. Pokud chcete nový, tak třeba tento: http://notebooky.heureka.cz/asus-x553ma-bing-sx534b/

Od: uhgf
Datum: 14.12.15 08:05
10 000 mi prijde na notebook docela malo, ale tenhle vypada jakstaks

Datum: 14.12.15 11:31

Vzpomínám na kreslený vtip tuším od Renčína k Vánocum: Nejkrásnější dárek jste vy sami..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.