Notebook nezobrazí telefon

Od: Datum: 13.12.15 10:40 odpovědí: 12 změna: 13.12.15 12:36

Zdravím,

mám problém při propojení mobilu a notebooku. Když je spojím přes USB, tak v notebooku nevidím telefon a nemohu s ním nic dělat (vložit hudbu, prohlížet fokty, prostě nic). Kabel je ale určitě v pořádku, protože se telefon nabíjí. Jen se nezobrazí v Tento počítač. Mám telefon Huawei Ascend Y 550 a notebook Acer Aspire V3.

Poradíte mi prosím co dělat? Potřeboval bych si něco vložit na paměťovou kartu.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.12.15 10:44
Zdravim, mate nainstalovane ovladace?
Ohodnoceno: 0x

Od: tomasjilek
Datum: 13.12.15 10:48

Ano ty jsem aktualizoval.

Datum: 13.12.15 10:49

zkus jiny kabel, jsou kabely co jenom nabiji

je telefon nastaven aby se zobrazolval jako fleska nebo jako multimedialni zarizeni?

prinejhorsim jde pri uplne vypnutem telefonu vyndat SD kartu a pres ctecku se na ni dostat

Datum: 13.12.15 10:53

Jak mám zjistit jestli se zobrazuje jako flash nebo multimediální?

Datum: 13.12.15 11:12

kdyz pripojis telefon objevi se v hornim menu znak USB a moznost pripojeni?

jinak je to System - Vyvojarske moznosti - Ladeni USB

Datum: 13.12.15 11:30

Už jsme se dostal k možnosti výběru USB připojení k PC. Mám dát Mediální zařízení (MTP), Fotoaparát (PTP) nebo Paměťové zařízení USB?

Datum: 13.12.15 11:55

zvol multimedialni nebo pametove zarizeni, fotak ne

pamerove se pripoji jako flaska, nevim jestli uvidis i vnitrni pamet telefonu

pri multimedialnim uvidis i vnitrni pamet

Od: 111®
Datum: 13.12.15 10:52

je zapnuté na telefonu úložiště, vypadá to že ne...

Datum: 13.12.15 10:56

To najdu v možnostech pro vývojáře ne? Přesně nevím kde, možná budu chvíli hledat nebo budu rád, když mě nasměrujete.

Jinak ještě doplní info o kabelu- vyzkoušel jsem jich několik a všechny jen nabíjí a nic nezobrazí. Jsem si jistý, že i na tom kabelu co mám zapojený teď, to dříve fungovalo.

Datum: 13.12.15 11:31
Ze stránek INSTALUJ.cz stáhni Apowersoft Phone Manager 2.4.7, do mobilu z obchodu Play stáhni Apowersoft Phone Manager a vše spáruj.

Od: hkvvj
Datum: 13.12.15 11:34
Když pripojis telefon, tak v něm musíš ještě zvolit, ze chceš otevřít úložiště, jinak se jen nabíjí.

Datum: 13.12.15 12:36

JO , napoprvé jsem taky nevěděl třeba že se dá stáhnout nějaká lišta (na displeji) a tam to je.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.