Odznačují se mi ikony

Od: Datum: 10.12.15 21:13 odpovědí: 5 změna: 11.12.15 09:41

Dobrý den odznařují se mi ikony na notebooku. Když spustím jakékoliv okno, tak se mi začne odznačovat. Pořád na něj musím klikat, aby se vůbec s ním dalo pracovat. Nevíte čím by to mohlo být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.15 00:12

neco je s touchpadem nebo je zasekla klavesa na klavesnici, jako prvni to trochu projedte mechanicky a udelejte poradny restart windows

doplněno 11.12.15 09:07:

restart jsem myslel, ze vetsina lidi nevypina notebook, pouze uspi, tak abyste udelala poradny restart jako na PC, ne zadne hrabani v pocitaci... Start> Shutdown> Restart

doplněno 11.12.15 09:54:

no vzal bych ho na reklamaci, dokud je to hned po koupi... s tim, ze jste ho ani zatim nezacala ani poradne pouzivat a uz se neco deje s touchpadem...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.12.15 08:38

Projela jsem ntb antivirem, nic to nenašlo. A v OS se nechci hrabat. NTB mám cca 2 měsíce, tak aby mi pak kdyžtak uznali reklamaci a neřekli, že jsem s tím něco udělala.

Datum: 11.12.15 09:41

Restartovala jsem ho asi 3x. A klasicky notebook vypínám na noc.

Datum: 11.12.15 00:18

Častý problém u notebooků... Špatný touchpad, nebo tlačítka pod ním. Osobně ale sázím na ty špatná tlačítka pod touchpadem (zatečená nějaká tekutina).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.12.15 08:25

Nic se mi na ntb nevylilo. Mám ntb asi jen 2 měsíce a takhle blbne poslední cca týden.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.