U HD videjí se rozmazává obraz

Od: Datum: 10.12.15 17:49 odpovědí: 2 změna: 10.12.15 19:48

Zdravím,

poslední dobou mám problém s přehráváním videií v HD. Obraz se jako kdyby rozmazává nebo kostičkuje. (příloha 1) Zkoušel jsme aktualizovat flash player ale nepomohlo to. Napadáv vás ještě nějaké řešení?

Nově musím taky před každým přehráním videa stisknout na "Spustit zásuvný modul Flash player" (příloha 2).

Pořád si myslím, že je problém s Flash playerem, ale nenapadá mě jiné řešení než aktualizace.

Děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.15 18:56

Také jsem měla před nedávnem problém s přehráváním videí, kdy se mi sem tam zobrazovaly kostičky. Ale neukazovalo se mi "Spustit zásuvný modul Flash player". Nicméně mi nakonec odešel monitor notebooku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.12.15 19:48

Nepoužíváte náhodou Operu? A nemáte zapnutou v menu možnost "Opera Turbo"? Ta totiž přesně tohle dělá, šetří data a tak mimo jiné flashe nenačítá automaticky.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.