Po aktulizaci Windivs 10 počítač nelze spusti

Od: Datum: 09.12.15 11:26 odpovědí: 3 změna: 10.12.15 13:42

Dobrý den. Potřeboval bych radu.

Mněl jsem v nabídce v počítači aktulizaci Windovs 10, tuto nabídku jsem využil a po přibližně po 30 mimutách jsem mohl pokračuvat v práci. Nápis zněl: Zachovali jsem vaše programy a vylepšili jsme aplikace a zjedodušili spouštění programů. Klikl jsem na ikonu seznam a obrazovka zčernala, od té doby nemohu počítač spustit. Po zapnutí a zadání hesla namoment se objeví v pravé straně obrazovky záblesk zeleného pozadí obrazovky a jinak je obrazovky černá.

Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 09.12.15 14:17
avatar

Dokážete spustit PC v nouzovém režimu?


doplněno 09.12.15 18:59:

Dokážete vyfotit tu obrazovku a vložit sem? Když to vypnete ze zásuvky a spustíte, naskočí BIOS nebo cokoliv?


doplněno 10.12.15 14:26:

připadne mi to jako vir neba malware - Ale podle vašeho popisu bych vám raději poradil servisní středisko nebo někoho v okolí středně pokročilého v PC.

Osobně bych to řešil nejprve pokusem o návrat do bodu obnovení, eset-online v nouzovém režimu a antimalware. Ale po informaci o "bios" bych vám opravdu radil předat někomu do servisu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepa95
Datum: 10.12.15 13:42

Upřesnění několik informací.Dnes jsem se pokoušel o spuštění počítače přibližně jednu hodinu, Ikona YAC se neobjevovala. Objevuje se v pravém dolním rohu.Spuštění provádím kliknití na pravé tlačítko myši. Pokud se mi podaří spustit, naskočí v pravém doplním rohu větší obdelník , kde je několik ikonek a jedna znich je spuštění testu , po oteření testu se nahhoře ukáže ikova seznam a to je jediné jak se mohu dostat k poště a na seznam cz. Je nastaveno česté vypínání počítače / úsporný režim/ kde se musí pokaždé zadávat heslo. toto jsem nastaveno neměl.

Na ikoně YAC je nápis: suchost. exe try to add schule task allowed. ikona se stratí a naskoči druhá: driverboost /vlnovka/ exe try to add cchude task allowed driveboste.exe. Chtěl jsem si to přeložit pomocí slovníku,ale některá slova jsem tam nenašel. Vyrozumněl jsem, že mne žádají, abych povolil nějakou činnost nebo akci. Pokud na ikony , spíše to jsou obdelníky, kliknu nic se neděje.

Program bios jseměl na starém počítači mám nový počítač ACER Aspire M 1935, monitor DELL.

Děkuji za pomoc. Pokusím se obrazovku vyfotit a zaslat, ale mosím požádat někoho o pomoc.

Od: pepa95
Datum: 09.12.15 18:53

Pouze přes YAC .Vše v angličtině.

Je tu nová stránka bez lišt. Počítač nejde vypnout pouze vytáhnout ze zásuvky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.