Čím vyčistit počítač?

Od: Datum: 06.12.15 19:11 odpovědí: 5 změna: 07.12.15 21:48

Dobrý den,

chci se s Vámi poradit, čím nejlépe vyčistit počítač, kromě navrácení do původního stavu. Mám jej už skoro rok a na jeho chodu je to znát. Znám programy jako CCleaner nebo Spy Emergency, myslíte, že jsou dobré a mohu je používat?

Doporučíte mi něco kvalitního, co bych mohl použít a co efektivně vyčístí můj počítač od všech nežádoucích věcí?

Ještě se mi někdy stává, že mám znatelný pokles rychlosti internetu, někdy u dsl naměřím kolem 10 mb/s a někdy ani ne 2 mb/s, ale to je spíše jen doplňoková otázka, kdyby někdo věděl co z tím stojí a budu to asi řešit přímo s poskytovatelem.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.15 20:28

nejlepší je Wapka *haha**haha*

a ted vážně já mám windous doktora a ccleaner *klik*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.12.15 21:28
Občas je dobré použít: ESET Online Scanner.
Trvá déle, ale projede celý PC.

Od: buss®
Datum: 06.12.15 21:32

Ach ty předměty dotazů, už jsem se chystal jak ho čistím, leštím. Ať jsem ho projížděl čím chtěl, je nejlepší přeinstalovat. Spolehlivě odstraní vše nepotřebné..

Datum: 07.12.15 17:59

Jak a co je znát na chodu počítače? Zpomalil se nebo co? Je potřeba problém strošku šířeji specifikovat.

Datum: 07.12.15 21:48
Tak nejlepší je především neinstalovat každou blbost. Na běžnou práci pak nejsou žádné čističe třeba. Tedy jeden jo - stlačený vzduch...
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.