Jaký je to program?

Od: Datum: 05.12.15 13:59 odpovědí: 4 změna: 05.12.15 15:17

Dobrý den, mám starší PC, ale zaatím pracuje dobře.Ale možnost poruchy je vždy. Jsem senior a moc tomu nerozumím. Teď mě přišla po internetu nabídka na vytvoření záloh. Je to adrese: htpp://zenspace.eurobyte.eu Máte s tím někdo něějaké zkušenost,nebo víte o co jde? Děkuji za poradu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.15 14:08

Z vašeho odkazu stránka žádá nějakou instalaci - raději to nepoužijte, zřejmě neznámá, nevyzkoušená služba - možná nebezpečná. Jako zálohu svých dat použijte např. Google+. Dostanete tam přehledný virtuální disk o kapacitě 15 GB zdarma. Rádci vám jistě doporučí i jiná vyzkoušená úložiště.

doplněno 05.12.15 17:37:

USB flešku jako zálohu nepoužívejte, jsou poruchové (mně umřely 2 ks). Dobrý je externí harddisk pečlivě uložený ve skříni, šuplíku - nemá rád silnější otřesy.

Ohodnoceno: 0x

Od: k2
Datum: 05.12.15 14:10

Pokud nepotrebujete vyuzivat moznosti cloudu (tedy data pristupna kdykoliv, odkudkoliv z jakehokoliv zarizeni), tak je to program predevsim (pro Vas) zbytecny. Klasicka zaloha dat na nejake "fyzicke zarizeni" ulozene doma "v supliku" bude (pro Vase ucely) dostatecna.

Datum: 05.12.15 15:09

Také bych raději volila svojí vlastní zálohu na flash disku nebo pokud je toho hodně tak na externím disku. Nejste vázán na internetové připojení a víte, kam jste si to uložil a že k tomu nikdo jiný přístup nemá. Navíc je to bez instalace a dalších možných problémů s tim spojených.

Datum: 05.12.15 15:17

ne, uplne to ignorujte takove maily a nabidky, ty mejly cili presne na takove hejly :), pokud mate nejaka citlivejsi data, o ktere byste nerad prisel (fotky, vlastni prace atd) tak si muzete koupit externi disk, nebo usb flashku, kam si to muzete zkopirovat a uschovat...

mj. budou za to chtit penize :) pokud mermomoci potrebujete neco zalohovat online, tak treba tady http://mega.nz po vytvoreni accountu dostanete 50GB prostoru zdarma

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.