Oříznutí fotky

Od: Datum: 04.12.15 21:13 odpovědí: 7 změna: 05.12.15 12:16

Dobrý večer, potřebovala bych prosím vyříznout z fotky postavu a vložit ji na jiný obrázek. Nemám fotoshop a v Gimpu mi to nejde. Nemohl byste mi někdo dát nějaký lehký návod nebo mi to prosím udělat (případně obrázky pošlu)? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.12.15 21:15

Proč ti to nejde v Gimpu?

Nemusíš na to mít Photoshop, klidně to umí třeba i Zoner.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.12.15 21:30

Vyřízla jsem postavu a po zkopírování do malování, kde jsem měla připravené pozadí se vložil jen stín. Když jsem do gimpu k té fotce vložila pozadí, tak bylo v nepoměru s tou postavou. Po zmenšení se změnšila i ta postava. Tohle je poprvé, co něco dělám v gimpu, neumím s tím.

Datum: 04.12.15 21:41

Nedělám v Gimpu, tak to nemám osobně vyzkoušený, ale tady máš menší návod jak na to.

http://dostcasunalasku.blog.c…-z-fotografie-v-programu-gimp

Ohodnoceno: 3x

Datum: 05.12.15 10:10

Po zkopírování se mi objeví jen černý obrys. Nezkusil byste prosím tu postavu dát do levé dolní části, aby se dotýkala dolní strany obrázku? Mockrát děkuji

http://leteckaposta.cz/539333521

Datum: 05.12.15 10:57

Nevím jak si přesně představujete velikost vložené postavy. Ve vnitřní poště máte odkaz na stažení, jestli to může být takto. Jestli máte jinou představu, můžu to udělat jiak.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.12.15 11:27

Strašně moc Vám děkuju!

Datum: 05.12.15 12:16
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.