Svislý barevný pás v obraze

Od: Datum: 03.12.15 20:04 odpovědí: 4 změna: 04.12.15 00:46
avatar

Ahoj, jsem fanatik přes seriály a nyní koukám na jeden válečný špionážní. Drobný problém spočívá v tom, že mi v průběhu přehrávání "teče" v levé části obrazu barevný pás. Dává to očím dost zabrat. Pro přehrávání používám GOM Player. Ve WMP se mi pro změnu onen pás nezobrazuje, ale neumím do něj dostat titule. Chtěl bych se jen zorientovat v tom, při jaké příležitosti se tam ten pás dostává?



Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.15 20:42

Co zkusit VLC media player?

Ten umí dost .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 21:10

Připadá mi to jako pozůstatek nějakého šifrování, připadně je do filmu zapsaná nějaká dodatečná informace, kterou tenhle přehrávač interpretuje jako další vrstvu videa nebo něco takového. Zkuste VLC nebo Media Player Classic (což je freeware přehrávač, který je udělaný tak, aby vypadal jako původní media player z windows).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 22:08
avatar

Zkusil jsem si "pohrát" s nastavením výstupu videa a dál mu jiný barevný prostor a pás zmizel. Nic méně, rád bych znal původ toho "šumu" - dá se nějak kouknout do toho *.avi souboru a zjistit co to tam je za "stopu"?

Datum: 04.12.15 00:46

S nějakým trochu odbornějším programem se to jistě dá, ale to už bych si vymýšlel

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.