Problém s dlouhou složkou v ProgramData

Od: Datum: 29.11.15 14:30 odpovědí: 1 změna: 02.12.15 09:35

Ahoj, program JDiskRepert mi projížděl disk kůli analíze místa (hledal jsem ztracených 20GB místa na SSD disku) a zobrazuje cestu viz na obrázku.(je to výstřižek roztažený přes 2 monitory, aby se vůbec zobrazil celý) Vypadá to jako nějak zaciklená složka. Z průzkumníku není viditelná, pouze ta první složka vidět je (skryté složky mám viditelné). Když zadám cestu ručně, např C:\ProgramData\Data aplikací\Data aplikací, tak to zobrazí jakobi znovu C:\ProgramData\. Nevím kde je chyba, takže bych chtěl poprosit o radu. DíkySeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pa®
Datum: 02.12.15 09:35

Problém bude v tom, že máte rekurzivní "junction point", resp. symlink. Jednoduše řečeno - symbolický odkaz na adresář, který na určitém místě vnořené adresářové struktury ukazuje "sám na sebe".
Protože jste tento "junction point" nevytvářel a jste asi laik, není dobré "junction point" mazat ani upravovat.
Jestliže chcete najít, co vám zabírá nejvíce místa na SSD, zkuste windirstat - https://windirstat.info/.

Teprve poté, kdyby měl problém se symlinky i tento program, napište znovu. S windirstatem mám ale dobré zkušenosti, poradil si i s ,množstvím mých vlastních symlinků na SSD.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.