Jak odstranit www stránku při prvém spuštění?

Od: Datum: 27.11.15 10:25 odpovědí: 9 změna: 18.12.15 11:29

Když poprvé spustím Operu,tak se začne načítat tato www stránka- http://esurf.biz/?ssid=1443777745&a=1004641.Je to hrozně otravné,ale neumím to pořád odstranit.Jak na to?Ale prosím přesně,hledal jsem to v nastavení opery a nikde nic.Moc díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ctenar
Datum: 27.11.15 14:57

Zkus tu ruční metodu z tohoto anglickeho popisu.

Česky jsem našel jen strojové překlady.

Asi bych se osobně vyhnul tomu automatickému odstraňovači SpyHunter. Nepůsobí to na mě seriozně.

Ohodnoceno: 0x

Od: lujs®
Datum: 27.11.15 16:33

Nevím jestli máte stejnou Operu jako já tak to zkuste podle mýho obrázku.

V MENU si vyberte NASTAVENÍ tam si nastavte výchozí vyhledávač třeba Seznam a pak to vyzkoušejte jestli to pomohlo. *nevi*

Datum: 27.11.15 16:46

Vše jsem zkusil a nic nepomohlo.Ach jo.

Datum: 27.11.15 22:06

Odstranil jsi to i tech registru, jak se pise v tom navodu?

Datum: 28.11.15 01:18

Právě že jsem to nikde nenašel!

Datum: 28.11.15 14:43

V tech registrech jsi nic nenasel? Hm, divne, že se to tam neusídlilo.

Jake mas Win (7, 8.1)?

Datum: 04.12.15 10:25

Tak prosím Vás - vše marné- stále se to zobrazuje,jde mi to hrozně na nervy,hlavně to,že to nedokážu odstranit - v registrech to nenajde,hledal jsem ve složkách Opery a nic,dal jsem dokonce tam hledat přímo text esurf a nic,po spuštění atd, ale maji to tak dobře schované, nemohu to najít.Ale nevzdám se, já na to přijdu.Ale zkuste mi pomoci.Mám W7 home,zcela legálně zakoupené krabicovou verzi.Dik.

Datum: 27.11.15 22:02

Tak jsem to vše udělal dle návodu,pak jsem to hledal ve složkách,a pořád je to stejný,fakt už nevím.Jsou to teda machři,takhle to schovat.

Datum: 18.12.15 11:29

Tak jen chci doplnit,že jsem kvůli tomu musel Operu odstranit,protože to z ní nešlo odebrat,a nainstaloval jsem Chrome,a ten hned zase byl unesen jakousi stránkou Istarfurb,tu jsem odstranil a za půl hodiny to tam z inetu se natelilo znova ,je to marnej boj,to chce nějak zablokovat natvrdo,ale oni to maji udělaný moc dobře.Tak pomozte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.