Program na vytvořeni erroru

Od: Datum: 25.11.15 13:03 odpovědí: 6 změna: 25.11.15 17:24

Neznate někdo o nějakem programu, ktery se zkopiruje na USB a po jeho zapojeni zasekne přistroj?
Samozřejmě aby byl bez viru a po odpojeni USB a restartovani aby vše fungovalo jak ma.
Diky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.15 15:10

Jaký přístroj? Počítač, rádio, tablet? U počítače by taková funkcionalita musela být podmíněna tím, že bude mít uživatel povolenou funkci přehrát automaticky po vložení média, navíc by ji musel mít specificky nastavenou tak, aby to chodilo podle vašich představ. Dá se také předpokládat, že takový program bude potřebovat práva administrátora a také si o ně při spuštění řekne. Celé je to tedy pouze teoretický nesmysl, o jehož praktickém využití pochybuji. K čemu by to mělo být?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 16:33

Mělo by to byt k Autoradiu 2DIN

Datum: 25.11.15 17:24

U autorádia pochybuji. Jednak by záleželo na tom, co na něm běží za software (Windows CE, vlastní OS atd.), jednak na tom, jak se takové rádio staví k USB disku. Podle mého názoru jej bere pouze jako úložiště dat, tj. hledá na něm přímo zvukové a obrazové soubory, které pak dokáže přehrávat. Jediná "díra" by mohla být v tom, že se přehrávání zasekne na nějakém vadném souboru, případně se zasekne na chybě USB disku už během skenování obsahu, ale dovolím si tvrdit, že na takovou situaci bude autorádio reagovat jednoduše tím, že po určitém časovém limitu soubor přeskočí, případně disk odmítne jako nečitelný. Myslím, že nemá smysl se tímto vůbec zabývat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 15:12
avatar
Takový program je virem sám o sobě, pravděpodobně by ho zablokoval antivirus.
Navíc by nejspíš musel být na úrovni firmware daného USB zařízení, pokud by nebyl nastavený autorun, což by vyžadovalo správné (rozumět špatně zabezpečené) nastavení počítače, jinak je to nemožné :)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lole
Datum: 25.11.15 14:42

Vytvoříš nového zástupce, dáš tam toto: shutdown.exe -s -t 60 -c "sem napiš něco, co se při zapnutí zobrazí" Nějak to potom pojmenuj a dej tomu nějakou ikonu. Když to spustíš zobrazí se zpráva. A to číslo ( v tomhle příp. 60) označuje sekundy, po kterých se to vypne. Takže tam dej třeba 10 a po deseti sekundách se to vypne. PC samozřejmě potom půjde normálně zapnout. Mám to odzkoušené na win 7 nevím ale nevím jak na ostatních.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 16:34

Jak jsem psal vyše, potřeboval bych něco takove na 2DIN autoradio :) Zapomněl jsem se o tom zminit v přispěvku.
Tam by to fungovalo? :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.