Jaká kombinace antiviru a antimalware

Od: Datum: 22.11.15 12:44 odpovědí: 3 změna: 22.11.15 19:01

Ahoj, rád bych se zeptal, jak nejlépe ochránit pc, pomocí ant. programů. Včera jsem přeinstalovával pc a chystám se nainstalovat nějaký antivir. Proto by mě zajímalo jaká kombinace je nejlepší. Na internetu se v tomhle dost různí, někdo radí antivir + malware (na zachytávání balastu na netu) + slušný firewall. O volbě samotného antiviru se nechci bavit, je mi jasné že se to různí. Používám eset + malwarebytes je to správná kombinace, jak to poznám? Jde mi o to aby se navzájem netloukli. Ocenil bych i odkaz k nastudování ať v tom mám jasno.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.15 13:10

Každý má jinou zkušenost a vyhovuje mu něco jiného. Mně tohle:

https://www.poradte.cz/pocita…am-na-ochranu-pocitace.html#5

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.11.15 14:44
Já mám comodo antivir i comodo firewall, zdá se mi to logičtější než kombinovat firewall s avastem jako zelený kolega, ale to nemá smysl řešit. MBAM nemám trvale zapnutý, pouštím ho jen příležitostně stejně jako spybot nebo CC čistič. Rezidentní štít antiviru má svůj klid na práci a nezdá se mi správné nechat ho trvale přetahovat o skenované soubory s jinými programy.
Ohodnoceno: 2x

Od: dantes54
Datum: 22.11.15 19:01

děkuji za odpověď, zatím ta nejcenější

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.