Outlook Express -> Outlook jak na data

Od: Datum: 21.11.15 12:15 odpovědí: 8 změna: 22.11.15 10:39

Mám starý komp s Win XP a Outlook Express. Pořídil jsem si nový komp s Win7 a MS Office s Outlook. Jak dostanu mejly+adresář ze starého kompu na nový? Marně hledám řešení - možná špatně. Děkuji za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zoufalec
Datum: 21.11.15 12:24

Upřesňuji - na novém kompu mám Office 365.

Od: ctenar
Datum: 21.11.15 15:24

Co tento (a podobne) navody?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.11.15 17:37

Špatná rada. JEdině, když poradíte, jak mám na W7 dostat OE.

Jinak už nemusíte radit, šel jsem na to cestou TB protože MS se na to ...

Datum: 21.11.15 17:49

Kdyby jsi se alespon obtezoval si ten navod precist, tak bys ted nevypadal jako uplnej blbec.*ee**zed*

O zadne instalaci OE na W7 se tam totiz nepise.

Datum: 21.11.15 18:12

Tak napřed rozdýchej to mlácení hlavou o zeď. A v klidu si přečti ten návod. Protože za toho "uplnej blbec" jseš tady bohužel ty.

"Aplikace Outlook a Outlook Express jsou nainstalovány v různých počítačích

.

.

.

7.V počítači s aplikací Outlook otevřete aplikaci Outlook Express. Pokud vás aplikace vyzve k vytvoření e-mailového účtu, klepněte na tlačítko Zrušit.

.

.

."

...

Datum: 21.11.15 19:29

Je videt, ze jsi ten navod vubec nepochopil a proto ti nedoslo, ze tam maji preklep.

Mozna by jsi si sam nemel opravovat pocitac. Zkus se venovat necemu, na co stacis.

Ja uz tady na tebe nebudu plytvat svuj cas. Mam na starosti dulezitejsi veci nez se dohadovat s ... (vsak ty vis s kym).

Datum: 21.11.15 21:39

Žádnou chybu tam nemají. Návod je OK. Kdybys kolem sebe nekopal a trochu se zamyslel, tak bys možná pochopil - prozřel, že na W7 OE nejde naistalovat, takže tvůj odkaz na radu platí pro OS nižší než W7. Takže nevím,kdo tu s kým plýtvá časem ...

Datum: 22.11.15 10:39

Mohl bych Vám napsat postup jak přenést data ze starého MS Office Outlook do nového MS Office Outlook .

Pokud to tedy nevíte .

Bohužel s Outlook Expres nemám zkušenosti .

Možná pokud máte data synchronizovaná tak by to šlo .

doplněno 22.11.15 10:58:

No teď jsem pročetl ten návod od " čtenář " a tam je to co bych Vám popsal k nalezení .

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.