Hledání mailové adresy

Od: Datum: 20.11.15 15:55 odpovědí: 15 změna: 06.12.15 11:25

Nedávno jsem přidal do Seznamu.cz nový mail s označením -pagac17@email.cz, bohužel, tím jsem ztratil přístup k původnímu mailu. Teď se mi ho nedaří objevit a získat tak některé údaje, hlavně kontakty mailových adres. Poradte mi, jak to napravit.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.15 16:06

Jak to myslíte ztratil přístup k původnímu mailu?

Musíte znát jméno, které jste používal u mailu (např. -pagac17), a pak heslo a do mailu se dostanete.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.11.15 10:21

Samozřejmě, že znám jméno i mailovovou adresu, jak je vidno z adresy, ale nemohu se k ní dostat, stále se mi ukazuje, že moje jméno a adresa neplatná, jednině mohu otevřít mail -pagac17@email.cz

Datum: 21.11.15 10:29

neměl tedy ten původní mail (jinou) koncovku , třeba @seznam cz místo email.cz? musíte dát pozor na přesnost adresy .

doplněno 21.11.15 10:30:

zřejmě zadáváte na stránce Seznamu?

doplněno 21.11.15 10:36:

zkuste u hesla vymazat tečky a znovu zapsat .

doplněno 21.11.15 10:39:

jak už psáno , tím že založíte novou schránku o tu starou nepřijdete.alespoň podle mne.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.11.15 10:40

dávám pozor na udání adresy-seznam.cz u původního mailu a email.cz u nově založeného. Zadávám na stránce Seznamu. Na vaše doporučení u hesla vymažu tečky a znovu zapíši

Datum: 06.12.15 11:17

ta původní mailová adresa je pagac17@seznam.cz, když jsem jí zadall do novelizovaného Seznamu.cz, tak mi bylo odpovězeno, že je neplatná včetně hesla. Abych se dostal do nového Seznamu.cz na doručené maily a ostatní, musím zadat mailovou adresu pagac17@email.cz. Mohu s ní přijímat a odesílat maily ze seznamu adres. Bohužel, ne všechny maily se mi doručí, zvláště s přílohami a uloží se neznámo kam. A to nemohu nalézt.

Datum: 20.11.15 16:08

Myslím že teď máte dvě mailové adresy

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.11.15 10:22

já se také domnívám, jenže tu pagac17@seznam.cz nemohu nalézt

Datum: 06.12.15 11:18

to je přesně tak, mám dvě mailové adresy

Datum: 20.11.15 16:09

Zdravím,
přístup k původnímu mailu jste neztratil - e-mailových adres můžete mít neomezené množství. Pouze vám zmizelo automatické přihlášení. Do původního mailu se dostanete tak, že to nové, co se vám tam objevuje, označíte (zamodříte) a zmáčknete tlačítko "delete". Tím to, co tam je napsané, zmizí a mlžete tam napsat váš původní e-mail - e.mailovu adresu a k ní příslušné heslo. Potvrzením by se vám měl otevřít váš původní (nyní druhý) e-mail.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 21.11.15 10:45

To jsem provedl a nepodařilo se mi to, vždy se mi ohlásilo, že ten původní mail neestuji

Datum: 21.11.15 11:06

Ještě zkuste si to heslo nastavit aby se při psaní zobrazovalo , nebo si jej napište ve Wordu neb podobně aby jste jej viděl a zkontroloval co píšete zda se zapisuje správně .

doplněno 21.11.15 11:54:

dole na seznamu je nápověda , tak prostudujte a potom dole na té další stránce múžete kontaktovat seznam přímo.

Jinak mne už nic nenapadá.

Přeji zdar.

Datum: 06.12.15 11:22

zkusím to znovu, ale nepovedlo se mi to, delete nesmazal

Datum: 20.11.15 16:10
Ty si nepamatuješ jakou máš mailovou adresu a heslo k ní?

Datum: 21.11.15 10:25

samozřejmě, že si oboje pamatuji

Datum: 06.12.15 11:25

nepochopil jste mě, já si logicky pamatuji obě mailové adresy- u obou je stejné heslo, odlišení je jen u koncovky mailu, prakticky uvádím-pagac17@seznam.cz- ta novelizovaná-pagac17@email.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.