1x

Jak se vrátit z win. 10 do win. 8.1

Od: Datum: 17.11.15 19:03 odpovědí: 5 změna: 24.11.15 21:42

Jak se vrátit z windows 10 do windows 8.1 i když jsem smazal soubory z windows 8.1? Prosím pomocte mi windows 10 mě vadí, já jsem soubory z windows 8.1 omylem smazal *plac*.​ Jde to? Nebo, jde windows 10 přeinstalvat, jestli ano tak jak?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 20.11.15 09:58

Když se dívám na ten popis, asi bych doporučil servisní středisko... jinak by pomoct asi nešlo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.11.15 18:33

Zálohoval jsi data před upgrade na win10? Udělal sis bitovou kopii disku a spouštěci flashku? Ne? Tak pozdě. Desítky jdou samozřejmě přeinstalovat. Ale nastavení a soubory budou asi nenávratně pryč.

Datum: 23.11.15 16:14

mam stejný problém :(

Od: jmlc®
Datum: 23.11.15 16:22

také jste si smazal původní soubory W8 nebo se jen chcete dostat zpět?

Datum: 24.11.15 21:42

Lamičky, prosím vás, když děláte takové větší věci, tak se musí udělat předtím záloha, nejlépe na druhý disk. Zásadně. Úplně nejlepší řešení u PC je mít jeden fyzický disk na systém, a druhý (třetí...) na soubory, a z obou udělat bitovou kopii na další externí disk spolu se spouštěcí fleškou. U noťasů to jde řešit místo optiky, kde na to málo cédéček si lze mechaniku pořídit externí nebo dokonce na PC šrotišti za pár korun nebo k té vykuchané přikoupit kabel s řadičem. Jakýkoli problém se systémem jde pak na 99% vyřešit snadno.

Teď to jde taky snadno vyřešit prostou instalací systému, který mi vyhovuje. Buďto mám CD s Windows, nebo se pokusím spustit recovery oddíl anebo napíšu na mrvosoft

http://answers.microsoft.com/cs-cz/windows/forum/windows8_1-windows_install/jak-z%C3%ADskat-instala%C4%8Dn%C3%AD-m%C3%A9dium/29f0f8b1-980a-4936-8fc0-1198fccc292c?auth=1

Ale pak se nedivte, kde máte svoje soubory.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.