Jak / v čem editovat soubor *.epa

Od: Datum: 06.12.15 19:03 odpovědí: 4 změna: 28.12.15 09:42
avatar
Dobrý večer ve spolek. Mám v mobilu navigaci NaCesty. Chtěl bych si s ní trochu pohrát a vnutit jí český hlas Pavla Lišky. přes Commander se proklikám až do složky kde jsou potřebná data, jenže položky s českým slovenským a anglickým hlasem mají složku s koncovkou epa. V čem by se to dalo otevřít a editovat? Samozřejmě že nebudu pro jistotu blbnout s českou Eliškou ale zkusím
Lišáka naroubovat místo angličtiny.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.15 19:43
avatar
Aha. Takže pod Widlema se už na to nejaky soft najde. On dokonce i TC v mobilu nabídl možnost soubor rozbalit a editovat ale následovalo vytuhnutí mobilu.
Datum: 27.12.15 19:07

Pokud je problém stále aktuální, v Total Commanderu najeďte na *.epa soubor a stiskněte F3. Ze zobrazeného vyrobte screenshot a pošlete ho sem, třeba někdo pozná co to je. Přípona souboru nic neznamená, může se maskovat za něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.12.15 09:42
avatar

Aktuální to stále je, akorát jsem to zatím odložil na lepší časy, až bude nálada. Po Novém roce sem ten log hodím, přeci jen sem teď chodí polovička rádců, ostatní si užívají svátky obžerství.

TC byl první program kterým jsem to zkoušel otevřít, ale zkusil jsem to jen v mobilu, v počítači jsem na to už TC nepoužil.

Mobilní verze mi sice nabídla volbu položku otevřít, ale pak se to vždycky kouslo. Snad si to v počítači dá říct,

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.