2 antiviry do PC - Proč?

Od: Datum: 11.11.15 17:58 odpovědí: 2 změna: 11.11.15 23:47

Předělal jsem OS Windows 7 na OS Windows 10. V OS Windows 7 jsem jako antivirový program používal COMODO Antivirus a stačilo to. Nyní OS Windows 10 na ovládacím panelu sice "hlásí", že aplikace COMODO je zapnutá, dále hlásí, že veškerá nastavení a zabezpečení internetu mají doporučenou úrověň. Ale také pořád "otravuje", že v počítače není nainstalovaný žádný antispyware. Domníval jsem se, že proti spyvare ochráňuje právě také ten antivir, nebo se mýlím? To si mám opravdu naistalovat ještě něco dalšího? Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pee*
Datum: 11.11.15 18:09

Já jsem nikdy antiviráky nepoužíval. Stačí mi ten co je už ve Windowsu.. Windows defender, vše ihned hlásí a hned dává do karantény, není otravnej jako třeba Avast a není taky tak náročnej pokud nestahujete vše co vidíte tak stačí opravdu ten defender

Ohodnoceno: 1x

Od: vilik
Datum: 11.11.15 23:47

N​evím, jak comodo, ale awast free verze antispywarovou ochranu obsahuje. Antivir byste měl mít nainstalovaný jen jeden. Pokud vám nestačí defender a používáte jiný, jen antivir, a nechcete ho měnit, můžete nainstalovat jen nějaký doplňkový program na ostatní hrozby.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.