Autobahn Police Simulator

Od: Datum: 11.11.15 17:57 odpovědí: 4 změna: 12.11.15 07:37

Ahoj mám dotaz jestli mi tuto hru počítač rozjede a jestli se bude hodně sekat hra : http://store.steampowered.com/app/348510/?l=german info o pc ve screenu . Já jsem ztěch parametrů zjistil že mám malou RAM ale byl bych rád aby to posoudil někdo kdo tomu ruzumí víc než já.Děkuji za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.15 18:00
Hlavní problém bude v grafice, jestli ti to pojede, tak jen na nízké nastavení. Co zkusit demo? Není?
Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.11.15 19:47
Bohužel není a nechci dávat 500 kč za něco co potom nepůjde. Je mi jasnė že to nepůjde plynule ale aby to vůbec šlo. a pokud ano aby to bylo hratelné děkuji za rychlou odpověď
Datum: 11.11.15 22:36

a co se tam dívám na recenze, tak to asi ani tak super hra nebude, takže asi o moc nepřicházíš ;)
přímo na Steamu se píše, že hra nefunguje na integrovaných grafických kartách (což ta ve tvém počítači zrovna integrovaná je). Vypadá to že je ta hra celkově dost odfláklá a velmi špatně optimalizovaná (vzhledem k tomu jak vypadá má strašně vysoké nároky na počítač).

radši si stáhni starou Cobru 11 Nitro, mě to kdysi docela bavilo a jelo to i na slabším stroji v pohodě :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.11.15 07:37
OK a díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.