Jaký program na klávesnici?

Od: Datum: 09.11.15 15:54 odpovědí: 1 změna: 09.11.15 16:15

Zdravím,

existuje nějaký program, který by si pamatoval, kterou klávesu jste zmáčkli a pak by se z toho dalo zjistit co jste psali třeba? :)

Děkuju.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: scv®
Datum: 09.11.15 16:15
avatar

Ano, existuje. A také existuje jistý právní aspekt, díky kterému se v těchto vodách můžete velmi snadno dopustit trestného činu, takže si to šmírování na FB a e-mailu partnera/partnerky radši rozmyslete.. nebo chcete tvrdit, že jste si jen chtěl/a vyzkoušet, jak to funguje? ;)

.

Dle čl. 10 odst. 2 Listiny základních práv a svobod má každý právo na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a rodinného života. Dále Listina v čl. 13 stanoví nedotknutelnost listovního tajemství a tajemství jiných písemností nebo záznamů, uchovávaných v soukromí nebo zasílaných poštou nebo jiným způsobem (s výjimkou případů, stanovených zákonem). Listovní tajemství se dle tohoto článku vztahuje i na zprávy podávané telefonem nebo jiným podobným zařízením - v případě, že je pomocí keyloggeru sledována e-mailová nebo jakákoli jiná komunikace, jde o současné porušení práva na soukromí i listovního tajemství. ... Vzhledem k tomu, že keylogger může velice snadno posloužit k získání přístupových hesel např. do internetového bankovnictví, této problematiky se snadno mohou dotýkat i trestné činy krádeže dle ust. § 247 tr. zákona, případně podvodu dle ust. § 250 tr. zákona. (zdroj)

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.