Genius GX Gaming SW-G2.1

Od: Datum: 08.11.15 17:56 odpovědí: 10 změna: 22.11.15 17:39

Dobrý den, mohl by mi prosím vás někdo poradit jak zapojit tyto reproduktory Genius GX Gaming SW-G2.1. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.11.15 19:55

Dobrý den, postupujte viz návod (je ke stažení v odkazu a tam modrý odkaz). Zdravím!

http://leteckaposta.cz/185577634

doplněno 08.11.15 20:13:

No, jsou to normální aktivní repro, tak je propojíte mezi sebou a audio výstup z PC připojíte do vstupu repro. Repro zapojíte do zásuvky a zapnete. V PC si zkontrolujete nastavení pro zvuk - mixér a hlasitost (Ovládání hlasitosti a Zvuk). Pokud je repro funkční, tak by to neměl být už problém.

doplněno 15.11.15 11:10:

liki12 - to je nějaká záhada, když repro je zapnuté, na mobil hraje a jediným důvodem nezdaru bylo přemístění PC. Podívejte se, zda je konektor JACK zasunutý do výstupu z PC až nadoraz (případně s ním mírně pootočte). Zkuste sluchátkový výstup (a v něm také sluchátka, jestli něco bude slyšet v nich) a zkuste vzadu i audio výstup (audio-out).

A vždy zarazit pořádně JACK.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.11.15 20:08

Stejně mi to nechce hrát :/

doplněno 09.11.15 21:55:

Dobrý den, mám dva kabely které vedou do pc první je MIC a druhý je LEFT RIGHT tak teď nevím jestli to mám dobře zapojený

Datum: 14.11.15 15:18

Poradí mi někdo prosím? :/

Datum: 14.11.15 15:25

ne, tohle není správně.

Zapojíš kabel do PC do výstupu na sluchátka a druhý konec do INPUT na reproduktorech (dle typu kabelu buď do AUX, nebo hned podtím do LEFT a RIGHT).

Kabel z levého reproduktoru zapojíš do speaker output LEFT, kabel z pravého reproduktoru do speaker output RIGHT a kabel ze subwooferu do speaker output SUB

doplněno 14.11.15 15:30:

tohle už musí pochopit každý ;)

doplněno 14.11.15 15:33:

případně pokud chceš do reproduktorů připojovat i mikrofon, tak to propojíš posledním dodaným kabelem a zapojíš v počítači do růžového konektoru (MIC IN) a na reproduktorech do OUTPUT MIC

Datum: 14.11.15 16:38

Mám to tak zapojené a furt to nehraje. Tak jestli nějaké nastavení v PC.

Datum: 14.11.15 17:02

Místo do PC to zkus zapojit do mobilu a pustit hudbu, ať vyloučíme chybu v reproduktorech. Samozřejmě předpokládám že jsou reproduktory zapojeny v zásuvce a je otočeno voličem hlasitosti (svítí kontrolka)

Datum: 14.11.15 17:10

Když dám konektor do mobilu tak hrajou. Ano jsou zapojeny v zásuvce :D

Datum: 14.11.15 18:20

Tak je logicky chyba v PC, předtím zvuk normálně šel? Zkontrolujte nastavení zvuku v Pc (ikonka reproduktoru na liště)

Datum: 15.11.15 10:56

Ano předtím zvuk šel. Pak jsem je odpojil z důvodu přemístění PC a od té doby nejdou.

Datum: 22.11.15 17:39

Nejde mi zvuk ani do sluchátek. :/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.