Jak se zbavit hlášky

Od: Datum: 08.11.15 14:58 odpovědí: 10 změna: 10.11.15 16:17

Zdravím! Když zapnu PC, vyskočí mi dole z lišty tato hláška http://i.nahraj.to/f/1e60.jpg Nevíte, prosím, jak se toho zbavit? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.15 15:52

Nejde o to "zbavit se hlášky", ale vyřešit problém.

Já bych na Vašem místě poznámku nějak pojmenovala, umístila tam, kam potřebuji,

nebo – pokud bych ji nepotřebovala – bych ji smazala...

Ohodnoceno: 3x

Od: jmlc®
Datum: 08.11.15 15:53

máte tam ten "klíč" - otevřete možnosti - můžete poznámku smazat, můžete dořešit nedořešené ...

doplněno 09.11.15 09:35:

Není nebezpečné, ale otravuje a zpožďuje startování. Můžete zkusit dohledat přes CCleaner záložku "START" - a vypnout. Pokud nedohledáta, lze ještě přes příkazový řádek MSConfig,... ale to vám raději nebudu popisovat, chybné kliknutí může způsobit nefunkčnost PC.

doplněno 10.11.15 11:54:

zmínila jste Ccleaner - můžete zkusit dohledat konkrétní program a zakázat jeho spuštění po startu?

doplněno 10.11.15 16:07:

super - to je dobře :)

MS office má prostě několik částí, programů - word, excel, ... a OneNote. Je to vlastně poznámkový blok. Někdo ho používá, někdo ne. Když neobtěžuje při startu nebo nějakým požadavkem na aktualizaci, nevadí ničemu.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.11.15 08:34

Nevím, jak se toho zbavit. Otevře se mi to vždy při zapnutí PC. Není to nebezpečné?

Datum: 09.11.15 09:33

vedle křížku na zavření té poznámky je symbol pro nastavení (ten klíč) viz výše , a tam to vyřešíte , nebo smažete atd. , není to nic nebezpečného , nic nezkazíte , nebojte se toho.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.11.15 18:38

Kde je ten klíč? Na co má m kliknout?

doplněno 09.11.15 18:39:

http://s13.postimg.org/3plh3k77r/image.jpg

Když zapnu PC, tak mi tam skočí přes celou obrazovku tato prázdná tabulka, nic v ní není, nevím, jak se tam dostala, jak ten problém vznikl...

Datum: 10.11.15 16:03

Tak jsem to zkusila podle vaší rady, podle náčrtku - a KONEČNĚ to přestalo při startu vyskakovat! Zakázala jsem to, ale mám to v PC, protože nevím, jak to odstranit. Ani nevím, jak se to tam dostalo. Píšete, že to není nebezpečné, tak jsem už v klidu. Děkuji vám moc za pomoc! *pusa* Děkuji vám všem! *pusa*

Datum: 10.11.15 16:17

Tak to jste mne uklidnil! Ještě jednou díky! *ua* :)

Datum: 09.11.15 10:20

Kliknite pravým tlačítkem myši na dolní lištu,potom levým na panely nástrojů a asi máte zatržítko u ,,odkazy".Pokud to tak je,zatržítko zrušte.Dejte prosím vědět,zda to tak bylo.

doplněno 09.11.15 10:32:

Doplnění:Vyhledat složku ,,PO SPUŠTĚNÍ",otevřít a pokud tam tento odkaz je,tak jej odstraňte.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.11.15 18:36

Já jsem dala to zatržítko pryč - a nic. Pořád to po zapnutí PC vyskakuje... A hodně to zpomaluje Start.

Datum: 10.11.15 11:37

A po SPUŠTĚNÍ to tam je, ale nejde to odstranit. Když na to kliknu pravou myší, tak to nabízí jen OTEVŘÍT...

http://i.nahraj.to/f/1ecM.jpg

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.