Jak zlepšit skript

Od: Datum: 04.11.15 10:25 odpovědí: 5 změna: 04.11.15 16:58

Dobrý den. Jsem na Mozille a mám docela problém se skriptem. Pořád se to seká a objevuje se v rámečku hlášení musíte počkat, skript je zaneprázdněm. Je to protivné , pořád to zdržuje. Dá se s tím něco udělat? Zkoušel jsem i modré Éčko ale problém stejný. Za skutečné rady předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.15 10:36

Nevím co je "modré Éčko", ale zkus si comp počistit CCleanerem, případně MBAM...

Ohodnoceno: 0x

Od: ctenar
Datum: 04.11.15 10:49

Modre ecko bude asi Internet Explorer.

Mozilla mela vzdycky pomaly interpreter javascriptu. Taky mi nepochopitelne zamrza. Zkusil bych Chrome.

Datum: 04.11.15 11:16

Jo, pak mi to e došlo :)

Já jel dlouhé roky na FF, jenže jak šel čas, tak se jeho objem zvětšoval atd., dlouho se načítal, věčné hlášky o zaneprázdnění scriptu, tak jsem přešel na Chrome (i když se mi Google pojetí nelíbí). Zpočátku to bylo švihadlo, ovšem za pár měsíců jsem na tom byl podobně, jako s FF. Vyzkoušel jsem ještě pár jiných prohlížečů, ale ve finále jsem se vrátil k FF. Jsem opatrnější co se týká objemu záložek (kdysi jsem cpal do záložek kde co a stejně jsem se k většině nikdy nevracel), jsem opatrnější na navštěvované stránky, používám jen nejnutnější doplňky, občas to "přešmrcnu" CCleanerem a když je nejhůř, tak to řeším přes viry.cz.

Tím dlouhým povídáním jsem chtěl říct, že nyní jsem s FF spokojený *palec*

Ohodnoceno: 2x

Od: pas®
Datum: 04.11.15 13:00

*hej*Díky

Datum: 04.11.15 16:58

Já jsem ve Firefoxu java script zakázala

a povoluji jej jenom na stránkách, které bez nefungují

jako internetové bankovnictví, e-shopy, Poraďte.cz,...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.