Jak vyřešit problém s internetovou odezvou?

Od: Datum: 31.10.15 15:53 odpovědí: 5 změna: 01.11.15 20:49

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Mám doma takový problém. Když jsem na notebooku i na svém smartphonu připojený na wi-fi, je vše v pořádku - rychlost v pohodě, odezva ok (ve hrách ping v pohodě). Ale když se připojí můj bratr nebo matka ze svých smartphonů (i samostatně, i dohromady), tak se internetová odezva rapidně zvýší, je pomalý internet a pokud tu je nějaký hráč, tak pro upřesnění mám ve hře např. ping 900+ (přijatelný ping je do 100). Pokud by mi někdo pomohl jak tento problém vyřešit, budu rád za každou radu.

Martin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: atj®
Datum: 31.10.15 20:12

Ahoj,

ty se napichni na pevny kabel kdyz hrajes online. Wifi Vam vsem neposkytne optimalni prenos. Pokud ty hrajes napriklad DOTU, mamka si pusti neco na YT, bracha si pusti treba LOLko tak vsichni tri zacnete nadavat na pomalej net. Taky zalezi jaky mate internet...

Ohodnoceno: 1x

Od: martinbrazda
Datum: 01.11.15 12:37
To není jen když třeba něco hraju (csgo, rocket league, smite adpod), stačí jen aby se mamka, nebo brácha připojil a hned je nehorázně pomalý internet. To přece není normální.
Datum: 01.11.15 12:55
Napis co máš za poskytovatele internetu,teoretické rychlosti připojení,uvedené ve smlouvě,případnou agregaci...
V našich podmínkách,řekl bych,to může být normální.
Ohodnoceno: 0x

Od: martinbrazda
Datum: 01.11.15 13:56
o2, 20mb/s
Od: atj®
Datum: 01.11.15 20:49

mrkni se do nastaveni routeru zda tam neni nejake omezeni downloadu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.