Windows neni licenční

Od: Datum: 26.10.15 19:03 odpovědí: 5 změna: 28.10.15 12:05

Zdarec borci,nejsem mág notebooky,zapnu komp a objevuje se mi tam tato hlaškaa pak zmizí, windows neni licenční,na zpotku notasu je štítek ale nejde přečíst,koupil jsem notas přes aukro,tak se ptám jestli si musim koupit novou licenci,nebo poradtě co s tím...ještě mám notas šanci vrátit diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 26.10.15 19:17

Dvě varianty - sehnat si legální nebo vrátit. Jestli to je nové, ještě můžete zkusit tovární nastavení - ale jestli to pak půjde zreklamovat?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.10.15 19:25

Já jsem měl (i můj kámoš) úplně stejný problém - nečitelný štítek. XPéčko přestalo fungovat, tak jsme si tam z netu stáhli zdarma win7 a dodneska to jede - bez ohledu na výhružky mikrosoftu. Akorát bych dneska volil radši Iinux - vřele doporučuji, sám s na to chystám.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.10.15 19:43
Přesně tak - pokud nepoužíváš něco speciálního jako třeba CAD, tak pro normální domácí použití je Linux ideální volba. Doporučuji ubuntu nebo mint.
Ohodnoceno: 1x

Od: ajeje
Datum: 28.10.15 01:30

To je problém si najít windows loader 2.2?

A vypnu záplatu kb971033

Datum: 28.10.15 12:05

Ano pro laiky toto může být problém!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.