Bluescreen zmičeho nic na stolním PC

Od: Datum: 18.10.15 21:55 odpovědí: 2 změna: 18.10.15 22:33
Zdravím všechny, mám herní sestavu složenou a dělá mi problém to, že třeba i 5x za den mi spadne komp zničeno nic, když jsem na na netu, nebo hraju hru. Fakt to mechapu, a nebo když si zapojil flešku do předního portu USB, nebo mobil tak to hned spadne a hodí to blue screen. Opravdu nevím v čem je problém. Nevíte co to způsobuje? Popřípadě rozepíšu komponenty, díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: scv®
Datum: 18.10.15 22:20

Chyba 0x0000007B se většinou vztahuje k disku, což se ostatně přímo v tom BSOD i píše - doporučuje odebrat jakékoliv nově přidané disky nebo jejich ovladače a zkontrolovat možné poškození disku checkdiskem. Když to dělá při zapojení flashky nebo telefonu, pokračoval bych ovladači USB a zkontroloval, jestli není problém přímo v zapojení disku / USB. Klidně by to mohl dělat jen uvolněný kablík od toho předního USB konektoru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.10.15 22:33

Napřed bych zkusil vrátit bod obnovy z doby, kdy vše fungovalo. Modrá obrazovka vám napovídá další možnosti: Otestovat počítač na viry a malware, zkontrolovat harddisk (chkdsk c: /f), pokud jste instaloval nové drivery, tak je odebrat a dále otestujte paměti RAM (program memtest86). Když nic nepomůže, bude asi třeba přeinstalovat operační systém.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.