Mazání následujícího textu

Od: Datum: 18.10.15 20:01 odpovědí: 4 změna: 19.10.15 18:11

Dobrý den, prosím Vás, poraďte mi. Psala jsem text v e-mailu a asi jsem něco omylem zmačkla a od té doby mi blbne mazání textu a nevím, jak to dát zpět. Např. napíšu větu: ,,Dnes bude neděle a zítra pondělí.´´ A místo ,,bude´´ tam chci pak opravit na ,,je´´. Jenže se mi smaže nejen to bude, ale pak, když začnu psát je, tak se mi smaže neděle. atd. Tzn. Dnes jeděle a zítra pondělí. a postupně by se mi smazalo i to ěle a zítra až do konce textu...Kurzor není obyčejně černý, ale je tam takový modrý proužek. Stalo se mi to už víckrát, ale nevím, jak se mi to povedlo dát do pořádku. Ani nevím, jak to nazvat natož vysvětlit, tak nevím, jak to hledat na netu a jestli to lze z toho mého textu vůbec pochopit.

Předem děkuji za rady.

PS: Zatím zde na poradte.cz mi to funguje normálně, ale když jsem chtěla začít psát ten e-mail nově od začátku, tak stále to tam je.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.15 20:10

Nevím, jestli Vám dobře rozumím, ale některé uvedené příznaky sedí na zmáčknutou klávesu Insert (Ins), zkuste zmáčknout ještě jednou. Mění režim vkládání / přepisování.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: pepr®
Datum: 18.10.15 20:12
avatar

Vypadá to, že jste si zmáčkla Insert. Zmáčkněte opět (jednou) a mělo by to být v pořádku. Při zapnutém Insertu se text přepisuje novým.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: kecerad
Datum: 18.10.15 20:32
Jj. To bude ono. Uvědomuji si teď, že jsem chtěla zmáčknout numer.klaves. Tak jsem holt klikla o kousek jinam. Nepřišla bych na to. Mockrát Vám děkuji.:)
Od: nickys
Datum: 19.10.15 18:11

No ono by se to po restartu pc spravilo samo...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.