Pinnacle studio HD ultimate 15

Od: Datum: 16.10.15 21:08 odpovědí: 6 změna: 20.08.16 17:14

Dobrý den,
potřebuji poradit s produktem Pinnacle Studio HD Ultimate version 15. Koupila jsem si před několika lety tuto plnou verzi. Vždycky všechno fungovalo perfiktně. Teď jsem ji asi rok nepoužívala a nyní jsem zjistila, že mi do projektu nejde vložit žádné video, které bych pomocí programu mohla dál upravovat. Fotky, hudba, zvuky to vše jde, ale pokud si chci na časovou osu do projektu přidat video, objeví se mi, že si mám aktivovat MPEG-4 Encoding/Decoding - snad nějaký aktivační klíč a to Na adrese [unlock.avid.com]. Hlásí se mi, že tato stránka neexistuje. Poradíte mi. Předem děkuji. Jana.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jofa®
Datum: 17.10.15 14:47

Nevím přesně kde, jestli v -Nástroje-, jsou aktivační klíče. vyhledejte a v kolonce - Zadat aktivační klíče - jej v kolonce MPEG4 Encoding/Decoding zadejte a potvrďte. Mělo by to chodit.

Ohodnoceno: 0x

Od: hogen
Datum: 28.02.16 11:02

Dobrý den, potkal mě stejný osud. Dobrala jste se nějakého řešení. Aktivační klíč je uveden na obalu CD, ale i když jej zadám, zase mě to odkáže na neexistující stránku [unlock.avid.com]. Zjistil jsem, že Pinnacle již s touto organizací nespolupracuje. Hogen.

Od: jofa®
Datum: 28.02.16 11:11

Nevím jak to má Pinnacle 15 ale ve 14 je v nástrojích zadat aktivační klíče. podívejte se taky na- Obnovit aktivační klíče a tam se pro MPEG4 ukáži. Potom je zadejte do kolonky a potvrďte.

Od: hogen
Datum: 28.02.16 12:17

Děkuji za odpověď.Jenom to doplním. Můj případ je zcela atypický. Problém je v tom, že během času provozovatel mého mailu zanikl a tím i moje registrační adresa. kez mám, ale pravděpodobně při identifikaci program narazí na tento problém a je konec. Ještě zkusím nastavit počítač na tovární nastavení, zda by to nepomohlo. Předpokládám, že tím se vymažou všechny adresy, ale moc tomu nevěřím. Ten problém bude asi u Pinnacle. V tom to je. Hogen.

Od: bohumir
Datum: 29.02.16 21:09

Mám stejný problém, stále trvá, aktivační klíč to nebere, myslím, že chyba je na straně Pinacle, nebo nástupce AVID. *zed*Bob.

Od: xhavt16
Datum: 20.08.16 17:14

http://unlock.pinnaclesys.com…mcontent/regenerate_keys.aspx

na teto webovce si muzete znovu nechat zaslat jednou jiz vygenerovane klice. resila jsem stejny problem, klic jsem ziskala kdysi, ted jsem pinnacle 15 instalovala na novy pc a klic nesel vygenerovat. uz vse funguje.

hodne stesti

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.