Dodatečné stáhnutí fotografií

Od: Datum: 13.10.15 21:45 odpovědí: 1 změna: 13.10.15 22:03

Počítač mi nedávno stále hlásil, že Windows lokalizoval problém s diskem a že je třeba zálohovat. Počítač však stále ale fungoval. Spojil jsem se s jedním místním člověkem (inzerát na vývěsce), který se nabídnul, že mi disk vymění a dal mě tip na nový disk. Ten jsem zajistil a snažil se zálohovat fotky a videa. Bohužel vše jsem nestihnul zálohovat a doufal, jsem že se podaří fotky a videa přetáhnout ze starého na nový disk. Bylo mě řečeno dotyčným "odborníkem", že to nešlo.

Jsem teď docela zlý na sebe, že jsem nezálohoval úplně vše.

Mám tedy dotaz, bylo by možné ještě nějaké fotky ze starého disku vytáhnout? Třeba zpětnou instalaco do PC a pak zase vrátit vše do opraveného stavu. Nebo jinak?

Díky za radu.

dzonecek


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.15 22:03
avatar

No tak máte o zkušenost víc. A sice, že zálohovat se má průběžně pravidelně. Možná by to "vytáhnout" šlo, možná ne. Záleží na tom, co jste s diskem dělal za psí kusy... Ale na druhou stranu, přijít o selfíčka není tak hrozné, jako přijít o koule. Tak z toho nemusíte dělat tragédii.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.