Zelená obrazovka

Od: Datum: 09.10.15 14:57 odpovědí: 5 změna: 09.10.15 22:44

Zdravím,včera se nám pokazil monitor od pc,tak jsme koupili "novou" v zastavárrně.Jak je mým zvykem každý den hraju hru League of Legends.Včera to jelo v pořádku jenže,když jsem to zapnul dnes,chvíli jsem hral tak prostě obrazovka zezelenala a musel jsem restartovat pc.Poté jsme to zkusil znovu a to samé akorát misto světle zelené naběhla tmavě zelená.Myslíte že je to obrazovkou a mám ji jít vratit nebo naším počítačem?Podotýkam že předtím se to nikdy nestalo.Jestli chcete specifikace mého pc tak : 4GB ram,1Gb grafická karta (Nvidia GeForce 9800 GTX),procesor AMD athlon 64 X2 Dual core 6000+ , 3,1 GHz.

Monitor : LG FLATTRON W1934S

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: host
Datum: 09.10.15 16:04

Zkuste docela jednoduše zkontrolovat, jestli máte dobře zasunutý konektor do PC...

Ohodnoceno: 0x

Od: iviv
Datum: 09.10.15 16:32

Tak jsem zjistil,že i když zrovna obrazovka jde normalně a ja pohnu s takovým tim kabelem ktery se utahuje pomoci 2 šroubků tak to zezelená a když s tim pohybuju tak to měni barvy i na oranžovou a bílou.Takže to bude nejspíš tím a mám koupit nový kabel?

Datum: 09.10.15 16:46

Pokud mění barvy i když je na obou koncích přišroubovaný, je pravděpodobné, že to kabelem je. Můžete si od někoho ten kabel půjčit a vyzkoušet. Když se závada kabelu potvrdí, pak teprve koupit.

Od: vernon
Datum: 09.10.15 17:37
Připojovat v současné době monitor VGA kabelem je anachronismus. To ta grafická karta nemá DVI výstup? Monitor ho bude mít určitě.

Datum: 09.10.15 22:44

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.