Nevíte někdo kde stáhnout jazz a swing?

Od: Datum: 03.10.15 16:19 odpovědí: 4 změna: 10.10.15 20:21

Když zadám tato hesla třeba na uložto, přirozeně se mi objeví všechny kapely a písničky, které to mají v názvu, ale nemají se zadáním nic společného. Nemám zájem jen na konkrétního interpreta, jde mi o žánr jako takový. Díky!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zepe®
Datum: 03.10.15 17:08
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.10.15 06:25

Na př.tady:

Na př.tady:

http://www.jazzradio.com/

nebo: Radio crazy jazz, po najetí stránky klik na: ähnliche Seiten, tam je swingu a dalších jazzstylů mraky.

doplněno 09.10.15 06:29:

oprava: ähnliche Sender.

Od: ben®
Datum: 09.10.15 08:45

Dobrý den, když nemáte zájem o konkrétního interpreta, ale pouze o žánr, tak snad ani nemá význam takovou hudbu stahovat - stačí poslech. Je to zvláštní, ale většinou si lidi vybírají interpreta i v rámci žánru, protože se jim nelíbí všechno (žánr ano, ale podání či skladba ne). Takže, není problém poslouchat rádio a co se Vám bude líbit si potom vyhledat (podle názvu skladby či interpreta). Toto lze i na YouTube a video si pak překonvertovat jen do zvuku MP3 a ten si stáhnout do PC. Rádio je také viz odkaz. Zdravím!

http://hifiweb.webnode.cz/onlinehudba04hifi/

doplněno 10.10.15 22:13:

bruno - když neznáte interpreta nebo název skladby, tak ji nevyhledáte a nestáhnete.

Takže, Vy víte, co se Vám líbí patrně z poslechu rádia. Tam zjistíte údaje a můžete si vyhledat a stáhnout (nemusí to být celé album).

Datum: 10.10.15 20:21

Díky všem za příspěvky a odkazy. Ne všechny poslouží ke stahování, ale to nevadí. Mám v muzice široký záběr a tak si tituly stahuju jen podle toho, jestli se mi to líbí, nebo ne - inpretet je mi volný. A to vše rozděleno do x žánrů a pustím si ten, na který mám chuť. Než si stáhnout celé album intrpreta, kde jsou třeba jen 3 (pro mně) poslouchatelné tituly, tak si raději udělám veký soubor toho nejlepšího od každého. Je to tak pro mně lepší a daleko pestřejší. Výjimkou jsou celá alba třeba od Pink Floyd apod.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.