Nový Seznam.cz, chci původní!

Od: Datum: 28.09.15 14:56 odpovědí: 33 změna: 15.03.16 12:43

Zase mi tam naběhl nový nesympatický seznam.cz hlavní stránka,bez toho,že si můžu vrátit na původní verzi,co mám dělat !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.15 15:06

Mám to tam taky tak:( nejde to už vrátit:( Asi jim všichni ten hnusný, bledý, zmatený, nepřehledný, škaredý, nový seznam odmítali, tak se rozhodli nás nutit:((

Je fakt hrozný, strašně bledý, písmo je tenké, špatně se tam čte:(

Uvažuji o jiném vyhledávači.

Ohodnoceno: 4x

Od: matiwka
Datum: 28.09.15 15:13

To má úplně amatérský vzhled ,sakriš já protestuji !

Od: mahan
Datum: 28.09.15 16:08

Tak mě už to udělalo asi čtyřikrát,vždy jsem našla kolonku,vrátit se na starý seznam,ale teď asi před 15min zase,ale kolonka už tam není já jsem tak naštvaná,že bych jim někde nakopala.

Ohodnoceno: 2x

Od: vernon
Datum: 29.09.15 14:54
Snad nepoužíváš Seznam jako vyhledavač, to bys mě rozesmála :-D
Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.09.15 15:17
A je velkej problém používat něco jinýho? Třeba i lepsiho?

Od: pee*
Datum: 28.09.15 15:30

Všechno se vylepšuje! S tím nic neuděláte.. Můj názor je že to vypadá úplně stejně, možná dokonce i líp a výhoda je že se ty okénka dají přesouvat.. máte dvě možnosti 1) Nebudete z toho dělat konec světa a zvyknete si 2) Používejte Google

Datum: 28.09.15 16:33

Smutné na tom je že se Vás ptají jak jste spokojeni a když jim to napíšete tak se to vrátí jako nedoručitelné !

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.09.15 17:40

Tomáši, odeslat to jde. Právě jsem jim napsala svůj názor a odešlo to. Otázka ovšem je, co s tím budou dělat. Já se znova na stránku vrátila, a ono to zase není až tak hrozné. Hlavní základ zůstal naštěstí nedotčen a na tu barvu si lze za chvíli zvyknout.

Datum: 29.09.15 15:54

no pouze jednou a pak se to vrací jako nedoručitelné.

Datum: 29.09.15 16:00

Jo aha, no já jim psala jenom jednou.

Datum: 28.09.15 16:46

- asi nastoupila mladá generace - budeme si muset zvyknout, nebo přejít na jiný prohlížeč (když už si budu muset zvykat na něco jiného). Nechápu vkus tvůrců nové podoby - je to nepřehledné a jako pro děti základní školy. Taky písmo a řádkování je nesympatické !

doplněno 28.09.15 19:00:

jana 222-

- děkuju za typ - modrý seznam je fakt přehlednější.

Datum: 28.09.15 17:11

Klasický flat user-interface, bude to teď všude jelikož je to 2015+ trend a pomalu a jistě se to začíná rozšiřovat i na českých serverech.

Datum: 28.09.15 17:29

Také jsem to dnes objevila. A to se ještě blbě ptají, jak se nám to líbí. Je to vybledlé a takové nedovařené-nedopečené. A přitom je to vlastně stejné, až na pár maličkostí a jen to zohyzdili tak, že nám to připadá jiné. Tohle musel dělat amatér, jinak to nechápu.

Datum: 28.09.15 18:13

V možnosti "nastavení" změnit na modrý vzhled.Základ barevně téměř stejný.Písmenka ale výraznější a ostřejší.

Datum: 28.09.15 19:56

Modrý se lépe čte, děkuji za radu.

Datum: 28.09.15 22:17

To vůbec není lepší jedno červené,modré a černý podklad a červená textura trhá oči a přesto je nepřehledná.

Datum: 28.09.15 19:44

Dobrý den.Mě na tom štve,že nejde v nastavení vzhledu nastavit vlastní obrázek.Pořád je tam,že se na tom pracuje.Když je to nedodělané,nevím proč zrušili starý.

Datum: 28.09.15 20:07

to je klasicka finta :) moznost k navratu ke staremu vzhledu a funkcim, a pak to stejne za mesic az 2 napevno zapne novy design nebo funkce. Klient ma pocit, ze ma na vyber, ale nema :)

Datum: 29.09.15 15:03

Pochopitelně - nikdo nebude udržovat v provozu několik historických verzí. Je zcela logické, že dříve či později zvítězí jedna varianta. Naštěstí nikdo nikoho nenutí tu službu využívat, takže pokud mi nevyhovuje, nevidím v tom problém.

Datum: 28.09.15 21:37

Mě to naprosto vyhovuje. Vždyť se tam nic nezměnilo, vzhled je stejný akorát zmodernizovaný. Moc mi vyhovuje přesouvání jednotlivých okýnek*hej*

Datum: 28.09.15 22:04

Jaký zmodernizovaný,vždytˇje to úplně trapná nabídka od totálních amatérů nejvíc ten teňoučký tisk - mdlého vzhledu,nepřehledné pro nevýraznost kvůli malým bílým plochám ,které splývají s texturou...úplně školácká zvoraná práce.Kdyby to šlo nějak nastavit,tak,aby bylo tučnější písmo,větší mezery.

Datum: 29.09.15 15:11

bagar -

jakých okýnek? - jestli myslíte možnost volby rozvržení stránky a přemísťování jednotlivých sloupců na stránce, - tak to šlo vždycky .

doplněno 29.09.15 23:51:

nastavte si rozvržení stránky na 2 sloupce (event. na 3 sloupce), boxíky si uspořádejte do sloupců - a můžete si je (boxíky) přemísťovat libovolně ve stránce (chytnete název boxíku v levém horním rohu do myši ) - a v boxíku si ještě můžete zvolit počet zobrazovaných zpráv, aby se příslušně zkrátily, nebo prodloužily).

doplněno 29.09.15 23:52:

pro mativka

doplněno 30.09.15 00:00:

oprava matiwka

- a volbu sloupců najdete v "pokročilém nastavení"

Datum: 29.09.15 23:42

Vpravo úplně dole je "přidejte boxík" přidám si a ony se řadí vpravo dole tak to je dlouhé jak maturitní tahák

Datum: 30.09.15 01:46

Copak já to nemůžu umísťovat ,naskočí to vždy vpravo ...

Datum: 28.09.15 22:05

Taky zuřím, vadí mi to slabé tenké písmo :(

Datum: 28.09.15 22:18

přesně tak

doplněno 28.09.15 22:24:

tak to tam prosím napište,atˇje nás více z tím slabým textem,dole se to dá rozkliknout a napsat názor,prý to není hotovo

Datum: 29.09.15 12:02

Napsala jsem už několikrát a vrací se mi jako nedoručitelné :(

Datum: 29.09.15 13:53

Mně to jde normálně to odejde a poděkuje,ale nevím,jak se dá nastavit v té pakárně- stránce tzv.linka více zpráv ( která umožňovala otevření přehledu zpráv) se nedají přečíst ani klasické zprávy ! Když přidám boxíky skládají se pod sebou vpravo jako básně v odstavci,přesunout se to nedá ,no nazdar !

Datum: 29.09.15 14:56

mně se to taky vrací jako nedoručitelné - asi už jsou zahlcení negativními hodnoceními... :-D

Od: host
Datum: 29.09.15 10:55

Je to hnus. Tohle snad žádná jiná internetová stránka nedělá, aby si zničila zobrazení u starších prohlížečů a menších monitorů. Např. na verzi Firefox 20 a 17" monitoru se zobrazí řídký rozplácnutý text po celé ploše s textem na řádcích slitých, bez jediné možnosti nastavení nebo úpravy nastavení, kromě úplně dole nenápadně schované možnosti Zpět na starý Seznam.

Tohle neumětelství webdesignera normálně naštve a odradí od používání Seznamu. Zajímavé, že při zadání řádku www.email.seznam.cz je zobrazení normální. Jestli zkazí i to, tak ať se jdou vycpat, slušně řečeno.

Ještě na doplnění: Starý dobrý Internet Explorer osmička zobrazí titulní stránku Seznamu úplně normálně a dole nabídne "Zkusit nový Seznam" a při pokusu o nový se objeví posměšný obrázek éčka s holí, brejlemi a čepičkou zmijovkou s bambulkou a kšiltem a politováním, že si "starý zasloužilý prohlížeč s novým Seznamem ani dalšími moderními weby neporadí". Zajímvé, že si i tento starý prohlížeč poradí normálně s většinou webových stránek z celého světa, protože i nové stránky jsou zpětně kompatibilní.

Datum: 29.09.15 15:11

Podpora IE8 končí za 3 měsíce a používají jej pouze jednotky procent návštěvníků. Nemá smysl se plácat s optimalizací nového webu pro tuto verzi prohlížeče a je lepší se spíše zaměřit a využívat technologie, které přinesly prohlížeče novější. To je prostě vývoj.

Datum: 29.09.15 18:04

Centrum taky takhle zmršili

Od: miroslavbarton
Datum: 15.03.16 12:43

...chci původní seznam.cz

Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.