Při otevření internetu pouze nový panel

Od: Datum: 28.09.15 13:28 odpovědí: 3 změna: 28.09.15 14:03

Dobrý den, mám problém. Náš dvouletý syn se bohužel dostal k PC a něco změnil. Nyní po otevření internetu (Mozilla) se otevře pouze okno nazvané "Nový panel" a nic víc. Abychom rozjeli domovskou stránku, musíme kliknout na ikonku "domečku". Projela jsem možnosti nastavení, ale nic neobvyklého jsem tam nezaznamenala. Prosím poraďte, co s tím.

PS: Jsem pouhý uživatel, nikoliv znalec, tak prosím o radu laikovi


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.09.15 13:51
avatar

Když takto otevřete novou stránku, pak v pravo nahoře je ozubené kolečko s nabídkou přizpůsobení stránky... tam si to nastavíte jak chcete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: belineas
Datum: 28.09.15 14:03

Tam mám nasteveno "Zobrazit vaše top stánky". V tom to asi nebude. Tento problém nastává při prvním otevření internetu, že tam automaticky nenaskočí domovská stránka (i když v možnostech ji nastavenou máme), ale pouze prázdné okno.

Pomůže, když dám vyčistit PC programem Cleaner? Popřípadě odinstalovat Mozillu a znova naistalovat?

Od: pee*
Datum: 28.09.15 14:01

Dobrý den, otevřete Mozillu, dejte ty tři čárky nahoře vpravo a možnosti. Hned na první stránce je Obecné pak tam dejte u při startu aplikace Firefox: Zobrazit domovskou stránku a hned pod tím je domovská stránka, otevřete si novou kartu, vraťte se zpět do první karty a dejte použít aktuální stránky .. Vypněte Mozillu a znovu zapněte, měla by se Vám otevřít ta stránka kde jsou ty nejnavštěvovanější stránky

doplněno 28.09.15 14:38:

Zkuste to jak jsem napsal.. hned po otevření Mozilli se mi ukáže tohle

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.