Uzavření (finalizace)CD

Od: Datum: 25.09.15 13:10 odpovědí: 3 změna: 25.09.15 22:16
avatar

Dobrý den.Nevíte prosím někdo, jak se na Windows media playeru 11 dá nastavit,aby se CD neuzavřelo-nefinalizovalo?Předpokládám,že to mám tak,že se finalizuje,neboť nic jiného už se na něj nedá nahrát,i když místa je tam dost.Když ho tam vložím a chci něco přidat,tak se ukáže"tento disk není prázdny".V nastavení jsem to nenašel.Umí to vůbec WMP tak,aby se neuzavřel?OS mám Windows Vista 32bit a WMP11 už byl jeho součástí.Upgrade na vyšší verzi není u Visty možný i když to nepatří k otázce.Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.15 17:25
avatar
Osobně jsem nikdy windwsácký default na pálení nepoužíval, vždycky bylo po ruce nějaké Nero nebo podobný program, ale jestli to v nastavení media playeru bude tak pod pojmem multisession. Když pálíš v režimu multisešn, tak se ti disk neuzavře.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.15 22:16
avatar

To je právě to,že ani tohle tam nemůžu najít.Co se týče Nera,mám Nero 9-legálně a ani tam to nemůžu najít.Můžete mi prosím napsat.jak zrušit uzavření disku v Neru,pokud možno podrobně.Děkuji.Vypaluji v Nero start smart.

Od: pepr®
Datum: 25.09.15 19:10
avatar

Třeba vám pomůže tato rada od Microsoftu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.