Windows mi napsal že mám pouze kopii

Od: Datum: 24.09.15 14:28 odpovědí: 4 změna: 25.09.15 12:27

Dobrý den

Když sem dneska zapnul NTB tak dělal nějakou kontrolu hned při startu která trvala asi 30 minut... Po dokončení se mi zobrazilo přihlášení... Tak sem se přihlásil a napsalo mi to že systém W7 je kopie... Dal sem pokračovat bez zaregistrování produktu a poté jsem okamžitě napsal do aktivace klíče ve vlastnostech počítače klíč který mám normálně zespoda NTB.. Najednou bylo vše OK napsalo to tam že windows je aktivován ale prostě nechápu co to je za chybu?

Má to něco společného s tím že jsem používal chvilku W10? nebo mi také přišel email od jedné firmy se zvláštní přílohou... Jedná se o vir? Já sám vůbec nevím co se to děje... Avast antivirus sem už párkrát zapínal a vždy něco našel tak sem dal odstranint chybné sektory a napsalo to že to jsou dokumenty windowsu a že by to mohlo poškodit PC... Tak jak sakra?!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.15 07:29

Stáhněte si Eset smart installer a projeďte PC online scannerem. U desítek bude nejlepší, když je necháte na pokoji zatím.

http://www.eset.com/cz/online-scanner/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.09.15 09:21

Mne sa to stalo to isté u Win 7 a mne stačilo aktualizovať prehliadač Explorer a potom som posťahoval všetky aktualizácie na windows,reštart a všetko v pohode.Pravdepodobne sa kontrolovala legalita windovsu a neaktualizovaný Explorer to neumožnil.To je môj názor.

Od: jmlc®
Datum: 25.09.15 09:28

Předpokládám nějaký vir - tchýně totiž měla také problém zrovna před týdnem. Po dvou letech jí to zrušilo licenci, a když jsme to opravili, za dva dny se jí PC komplet seknul - To už ale netuším výsledek, místo mne zavolala servis, který si PC odvezl ... zatím druhý den bez vyjádření.

K tomu eset on-line bych doporučil spustit ho v nouzovém režimu a následně avast spustit "po restartu". V každém případě zálohu dat !

doplněno 25.09.15 12:34:

rušení toho update se již řešilo několikrát - musíte najít aktualizaci KB3035583 , odinstalovat ji a zakázat - zkuste vyhledávač.

Datum: 25.09.15 12:27

Dobře tohle už je v Pohodě teď mě tu zase ruší nabídky na stahnutí W10 vyskakuje mi to tu furt... Hrůza prostě vás to do toho nutí ! Jak na dobro zruším upgrade na w10? chci prostě svojí 7 a ne 10

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.