Email na Seznamu

Od: Datum: 17.09.15 22:25 odpovědí: 6 změna: 26.09.15 12:13

Od té doby co Seznam změnil svou hlavní stránku mám problém s emailem.V původním Seznamu po přihlášení do emailu mne do hodilo přímo do pošty.Teď zůstanu po přihlášení stále na hlavní strance a musím kliknout ještě jednou na Doručené a teprve pak se do meilu dostanu.To mně štve.Máte to taky tak,nebo mám něco špatně nastaveno? Dělá mi to tak od doby se Seznam změnil svou hlavní stránku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.15 22:32

Pokud nemáte,stejně jako já,v oblibě nové zobrazení,můžete si dole na stránce kliknout pro staré zobrazení.

A pak už Vám bude fungovat vše tak,jako předtím.

Jinak to,jak popisujete,je bohužel jedna z vlastností nového Seznamu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 17.09.15 22:41
avatar

Dobrý den, jaký máte prohlížeč? Mě to ve Firefoxu funguje - po přihlášení mě to hnedka hodí do pošty.. Doporučila bych buď aktualizovat, nebo ještě líp odinstalovat a znovu nainstalovat prohlížeč.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.15 13:02

Nevím, jeli to prohlížečem, jsem naprostý laik a všechno řeším jako pokus-úspěch, pokus-neúspěch. Nechci dělat reklamu, ale používám již několik let méně známý a asi i méně používaný prohlížeč Maxthon a nedám na něj dopustit, rychlý a žádné problémy. Ostatní nainstalované mám ale v podstatě nepoužívám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.09.15 23:16
avatar

Bohužel se pánové budete muset naučit ovládat nový seznam,bez ohledu na to,zda se vám líbí,nebo ne a to proto,že se starý seznam bude 1.10.2015 vypínat a bude už jenom nový a tím i vše ostatní s ním,což je a bude v zájmu celosvětové vaší bespečnosti a ochraně vaších e-mailů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.15 10:35
avatar

Jéžiši. To je fakt, nebo chcete děsit lidi?

A k tazateli. Ano a mně se dokonce stává, že se mi objeví hláška, že nelze stránku vyhledat. Nedávno jsem také kvůli tomu zakládala otázku. Tak jestli to všechno zmizí od 1.10. jak píše samouk, tak to bude peklo, než si zase zvyknu na něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.09.15 12:13
avatar

Proč děsit,taková je prostě doba,která se prostě časem mění,někdy k lepšímu a někdy k horšímu a učit se musíte stále,chtě nechtě,tak to berme podle toho.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.