Konverze z pdf do wordu?

Od: Datum: 16.09.15 10:05 odpovědí: 8 změna: 16.09.15 19:04

dobrý den ,

můžete mi poradit nějaký software na převod z pdf do wordu, pokud něco existuje? děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pc*
Datum: 16.09.15 11:28

Soubor- uložit jako jiné - vybrat Word nebo Excel

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.09.15 12:11
Ve widlích od sedmiček nahoru už to myslím funvuje, jak píše kolega. Jinak na jednotlivé dokumenty se dá použít online verze PDF to World. Nebo jestli jde třeba jen o vložení textu do hotového dokumentu (Vyplnění formuláře) tak to umí přímo adobe reader

Od: xy
Datum: 16.09.15 12:31

díky,

Tak toto mi úplně nefunguje, nabízí sice uložit jako text, ale výsledný .txt soubor je prázdný. Asi to bude tím, že smlouva přišla mailem jako pdf, které někdo naskenoval v tom formátu pdf.

u našeho " originál " pdf souboru mi to jde uložit jako txt

Od: aaaa
Datum: 16.09.15 12:57

..z free programů to bude mít problémy s češtinou. ABBYY PDF Transformer - ten by to mohl zvládnout, problém bude asi v tom, že je placený. Nebo ještě jedna možnost, pošlete mi to na maila a já Vám to zkusím přeložit a zašlu zpět. ( jarda18462@centrum.cz )

Ohodnoceno: 2x

Od: xy
Datum: 16.09.15 13:42

Děkuji Vám moc za nevšední ochotu, ale již jsme to vyřešili přepisem do wordu Přesto díky !

Od: pdfko
Datum: 16.09.15 12:56

Online aplikace která to umí udělat zdarma bez nutnosti instalace. Výsledkem jsou upravitelné docx soubory.

https://www.pdftoword.com

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.09.15 18:40

Konverze z formátu PDF do editovatelného formátu

se při zachování formátování

podle mých zkušeností podaří jen velmi zřídka,

spíše v případech, kdy "PDFko" obsahuje pouze text.

_____

Pokud "PDFko" – jako v tomto případě – obsahuje naskenovaný dokument (obrázek), není podle mne příliš pravděpodobné, že by se konverze podařila. Snad, kdyby se Vám podařilo obrázek z dokumentu "vytáhnout" a pokusit se konvertovat přímo obrázek.

Datum: 16.09.15 19:04

Skúste si ešte pozrieť Total PDF Converter,len neviem či obsahuje aj word lebo je tam kopec formátov.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.