Jak zamezit neustálým aktualizacím

Od: Datum: 16.09.15 05:52 odpovědí: 4 změna: 16.09.15 18:38

Dobrý den. Nový notebook Asus . Nejdříve to chtělo aktualizaci , ta trvala pár minut,druhý den už desítky minut a ten další už to trvalo hodiny. Dá se něco změnit v nastavení? Přece není normální abych po zapnutí PC čekal několik hodin. Na displeji svítí Aktualizace Windows , nevypínejta počítač. Za úžitečné rady předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.15 06:24
Aktualizace jednoduse vypnout nebo prenastavit. Je to tusim start-ovladaci panely-aktualizace... ted jsem na mobilj tak si to presne nepamatuji.
doplněno 16.09.15 06:52:

Start -> Ovládací panely -> Systém a zabezpečení -> Windows Update -> Zapnout nebo vypnout automatické aktualizace

doplněno 16.09.15 16:14:

babko tazatel měl na mysli aktualizace, které se spouštějí automaticky sami při vypnutí počítače (to je normální stav).

doplněno 16.09.15 16:50:

však v pohodě, nic se nestalo ;) i tak to může být dobrá informace pro lidi, kteří se v tom nevyznají

Ohodnoceno: 1x

Datum: 16.09.15 16:12

Od kamarádky jsem dnes ráno dostala mail, který mě varuje před otevřením "Windows Live Aktualizece" bez ohledu na to, kdo ho posílá. Je to virus, který zničí pevný disk. Nerozumím tomu, ale otvírat takový mail nebudu a taky jsem tohle varování rozeslala všem kamarádkám.

doplněno 16.09.15 16:47:

Repkin, já jsem nemožná *zed* Jak to je? Cesta do pekel je lemována dobrými úmysly. Že?!

Ohodnoceno: 0x

Od: akym®
Datum: 16.09.15 18:09

U nového stroje to takto dlouho trvá, protože ležel měsíce v regále, tak to musí dohnat. U W8 to jde, jak píše @repkin. U 10tek to nabídne po stažení aktualizací odložit instalaci a restart v hodinu, kterou nastavíš, třeba v noci.

Datum: 16.09.15 18:38

Nechal bych je doběhnout - jsou některé důležité pro správný chod PC. A nestáhnou se všechny najednou - navazují na sebe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.