Přesměrování na jinou stránku

Od: Datum: 13.09.15 10:15 odpovědí: 2 změna: 13.09.15 12:16
avatar

Dobrý den.Asi 3 dny mám tento problém.Při otevření některých stránek,vyjede v horní části obrazovky lišta,kde je napsáno"aplikace Firefox zábránila této stránce v automatickém přesměrování na jinou stránku"a musím odkliknout povolit,a pak se stránka teprve načte.Nevím,že bych někde něco nastavoval jinak.Nevíte někdo,čím by to mohlo být?Děkuji.

doplněno 13.09.15 10:17:

Například teď.Když jsem chtěl odeslat tento dotaz,tak ta lišta vyjela a teprve po odkliknutí povolit se dotaz odeslal.Ale někdy se to stává už při pokusu načíst tu hlavní webovou stránku.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.09.15 12:09
avatar

Dobrý den, to přesměrování není nic špatného a Firefox to hlásí, protože to máte tak nastaveno. V jeho nastavení (já to mám na poslední záložce) najdete volbu "Varovat mě, když se chce stránka přesměrovat" (mám nyní Firefox v angličtině, tak to bude podobný text). A tuto volbu zrušíte odškrtnutím. Pro uživatele to není informace podstatná a ta lišta už by to neměla hlásit. Zdravím!

doplněno 13.09.15 12:19:

Nemáte zač. Patrně jste to přehlédl při nastavování Firefoxu - po zrušení té volby by už měl být klid.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.09.15 12:16
avatar

Dobrý den Bene.Já vím,že to není nic špatného.Jen jsem nevěděl proč mi to začalo dělat,když to předtím nedělalo.Ale máte pravdu,je to v nastavení.Měl jsem to zatržené,ale nevím o tom,že bych to zaškrtl.Děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.