Čeština do Win 7

Od: Datum: 11.09.15 20:58 odpovědí: 5 změna: 14.09.15 10:38

Zdravím zkušenější,

Koupil jsem ntb s Windows 7 home premium ale v angličtině.Zná někdo postup,jak dostat do windowsů češtinu?Nejde mě to ani přes win update. Sice trochu anglicky rozumím ale pro pohodlí bych chtěl mít operák v češtině. Děkuji za případnou pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 11.09.15 21:01

http://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=1864&t=1142240

nelze - a pokud stáhnete nějaký "upravený" balíček, bude to čeština nedokonalá a možná s virem

Přeinstalovat na W7 legální verze... nebo W10? možná to půjde

doplněno 11.09.15 21:44:

jazykové balíčky jsou jen pro PRofi a Ultimate

doplněno 12.09.15 08:25:

a jak napsal slavco, máte to i od mrkváčů - " If youe running an Ultimate or Enterprise edition of Windows, you can download available language packs by using Windows Update."

Ohodnoceno: 2x

Od: libin
Datum: 14.09.15 10:38

Asi to fakt nepůjde.Přšel jsem na win 10 a tam bych musel také stáhnout balíček s češtinou a ještě dva ovladače na připojení k netu ,tak jsem se vrátil na "sedmičky" v anglině. Jediná verze je tedy přeinstalace a to se mě zase nechce platit. Zůstanu v té angličtině,nakonec většině pojmům rozumím a počkám,zda se ty "desítky" za ten rok nezdokonalej ještě více tak,abych při přechodu nemusel nic instalovat apod.

Datum: 11.09.15 21:41
Hledejte na webu pod jazykove sady windows 7. Nevim jak je to ale u home verze. Jsem na telefonu tak to tak jednoduse nezjistim. Stahujte ale jen z webu microsoftu. Jinak navodu jak zprovoznit jazykovou sadu ve win je spoustu.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.09.15 19:09
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.