1x

Jak se registrovat na aliexpress?

Od: Datum: 09.09.15 21:11 odpovědí: 6 změna: 11.09.15 22:30

Dobrý den,

pokouším se zaregistrovat na aliexpress.com ale nejde mi to.

Chtěl bych se poradit, mají na stránce nějakou chybu nebo to dělím špatně?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.15 21:39
Ani podle návodu? http://www.jaknakupovatna.cz/aliexpress/registrace/
V čem Vám to selhává?
doplněno 09.09.15 21:51:

Koukám že to trochu změnili.. nicméně vyplním e-mail a na konci se mi objeví zelená fajfka. Hned pod tím je políčko, které uvěřuje, že nejste spam. Chytnu čtvereček nalevo a táhnu řádkem doprava.. objeví se opět zelená fajfka.. Máte to jinak?

doplněno 09.09.15 22:07:

Na Aliexpress se nedá platit přes PayPal. Respektive ne oficiálně. Muselo by se to dohodnout extra s prodejcem. Aliexpress potom neručí za (ne)dodání zboží, ale dá se využít záruky od PayPal. Já jsem to nikdy nevyužila. Na Aliexpress platím klasicky platební kartou.

doplněno 10.09.15 09:26:

Jen doplním, že Alipay člověk používat může a nebo nemusí. Registrace je dobrovolná. Já např. Alipay nevyužívám.

Ohodnoceno: 2x

Od: holny
Datum: 09.09.15 21:42

Dobrý den,

ani podle návodu to bohužel nefunguje :(

Hned po zadání emailu, mě to nepustí dále, klidně zkuste.

Datum: 09.09.15 22:05

Díky,

netáhnul jsem ten čtvereček, už mi to jde, jsem registrovaný díky moc.

Mám i PayPal, pokud si koupím zboží jak se to pak platí?

Vyzve mě to samo na zaplacení přes PayPal jako u eBay?

Nebo to musím někde v aliexpress nastavit? Asi nebudete někdo vědět?

Děkuji

Od: aliexpress
Datum: 10.09.15 08:57

Platí se kartou, snad to bylo řečeno. Ovšem zřídili tam nějakou platební bránu kde se karta zaregistruje a při platbě stačí zadat zvolený kód. Ovšem jednou mi platba proběhla i bez zadání tohoto kódu. Možná proto, že se jednalo o půl dolarů.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.09.15 22:15

Dobrý den,

děkuji, chtěl bych se zeptat, jak se platí tou kartou?

Nemůže to pak někdo zneužít?

Děkuji

Datum: 11.09.15 22:30
Kartou se platí úplně stejně jako na kterémkoliv jiném eshopu. Je třeba mít podporovanou platební kartu, aktivované internetové platby a dostatečný limit pro ně.
Web je bezpečný, platí se Ali a nikoliv jednotlivým prodejcům. Nicméně dejme tomu, že hacknout se dá vše, proto je dobré si před platbou limit pro internetové platby zvýšit a pak po zaplacení opět snížit nebo dát na nulu..
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.